حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود فونگو Fongo 1.1.65 ساخت شماره مجازی و تماس صوتی برای اندروید

دانلود Fongo برای اندروید

Fongo - talk and text freely نرم افزاری منحصر به فرد برای برقرار تماس های صوتی می باشد. این اپلیکیشن به شما ساخت شماره مجازی می دهد، می توانید شماره ای که دوست دارید را برای خود انتخاب کنید. سپس با این شماره به هر سیم کارت کانادایی یا شماره های مجازی ساخته شده توسط Fongo می توانید تماس بگیرید. این تماس ها هیچگونه محدودیتی نداشته و کاملا رایگان هستند. البته از حجم ترافیک شما مصرف می شود. امکانات ویژه ای مانند Caller ID، فوروارد کردن تماس و نگه داشتن تماس نیز در اختیارتان قرار می گیرد. تبلت اندرویدی خود را می توانید به یک اسمارتفون تبدیل کنید.

مخاطبان فعلی و دوستان فیس بوکیتان نیز اضافه می شوند و با آن ها به سادگی می توانید تماس برقرار کنید. در حال حاضر زبان های چینی، فرانسوی و انگلیسی پشتیبانی می شود. Fongo - talk and text freely برنامه ای جدید می باشد که هزاران کاربر از سراسر جهان از آن استفاده می کنند. اگر دوستانتان این برنامه را بر روی سیستمشان نصب کرده باشند، در هر نقطه ای از دنیا می توانید با آن ها رایگان صحبت کنید. Fongo - talk and text freely بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Fongo - talk and text freely :


- با قطع اعلامیه برنامه، تماس های دریافتی را مشاهده نخواهید کرد.

- ایجاد شماره مجازی در شور کانادا

- برقراری تماس، با داشتن ارتباط اینترنتی

- تماس رایگان، به نقاط مختلف کانادا یا صاحبان فنگو

- رابط کاربری مدرن

- بهبود در عملکرد برنامه

- در صورتی که اینترنتتان ضعیف باشد،
در برقراری تماس به مشکل خواهید خورد.


تصاویری از محیط نرم افزار Fongo - talk and text freely :


دانلود Fongo برای اندروید  دانلود Fongo برای اندروید  دانلود Fongo برای اندروید  دانلود Fongo برای اندروید  دانلود Fongo برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 8 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
لایسنس ویندوز
گیفت کارت