حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار امضای الکترونیک اسناد برای اندروید 3.3.0 Adobe Sign

دانلود Adobe Sign برای اندروید

Adobe Sign با این اپلیکیشن می توانید امضای دیجیتالی خود را بر روی انواع اسناد و فرم های خود به سادگی و با امنیت بالا بزنید. اسناد خود را دنبال کنید و به سرعت امضای دیجیتالی را اضافه نمایید. Adobe Sign یک امضای الکترونیک ایمن است که می توانید به آن اطمینان کنید. برای 25 سال، این قابلیت توسط ادوبی برای امن سازی اسناد اضافه شده است. Adobe Sign برای انواع کاربران قابل استفاده می باشد. از کارهای شرکتی بزرگ تا مصارف شخصی، این اپلیکیشن در ایمن سازی اسنادتان کمک قابل توجهی می کند. اسناد ایمن شده را با این برنامه می توانید به شکل فوری باز کنید.

به شکل مستقیم بر روی صفحه نمایش با انگشت های خود امضا بزنید. هر صفحه کاغذی را با این اپلیکیشن می توان اسکن کرد و به فرمت pdf در آورد. سپس امضای دیجیتالی زد و در مکان های مختلف به اشتراک گذاشت. در صورتی که سند شما دارای چند صفحه است، می توانید صفحه ها را در یک pdf قرار دهید و چینش دلخواه برای آن ها ایجاد کنید. attach کردن، ارسال و امضای pdf های اسکن شده به سادگی صورت می پذیرد. این نرم افزار لبه های سند شما را شناسایی می کند و نقاط اضافی را می برد. Adobe Sign بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Adobe Sign :


- تبدیل اسناد کاغذی به دیجیتالی

- زدن امضای دیجیتالی

- ایمن سازی اسناد برای اشتراک گذاری

- بهینه سازی تصاویر اسکن شده

- اضافه سازی امضای دیجیتالی به اسناد اسکن شده

- اضافه کردن امضا، با استفاده از انگشتان

- شارپ کردن متن فایل های اسکن شده


تصاویری از محیط نرم افزار Adobe Sign :


دانلود Adobe Sign برای اندروید  دانلود Adobe Sign برای اندروید  دانلود Adobe Sign برای اندروید  دانلود Adobe Sign برای اندروید  دانلود Adobe Sign برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 9 مگابایت
   (3.8/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت