آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار یادگیری آسان هندی برای اندروید Simply Learn Hindi 2.3.0

دانلود Simply Learn Hindi برای اندروید

Simply Learn Hindi تمامی اصطلاحات و کلمات هندی را به دو شکل فونتیک و اصلی می توان مشاهده کرد. اصطلاحات دلخواه خود را به لیست علاقه مندی ها اضافه کنید و آن ها را در زمان لازم بازنگری نمایید. شما می توانید دایره لغت های خود را با استفاده از فلش کارت ها و متد تکرار بهبود بخشید. اگر تصمیم دارید به هند سفر کنید شاید فکر خوبی باشد که زبان آن ها را نیز تمرین کنید. مهارت های خود را با تست ها چالش های برنامه تست کنید و امتیاز خود را مشاهده نمایید. از کتاب عبارات می توانید برای ایجاد مکالمه با هندی زبان ها استفاده نمایید، بسیاری از عبارات مهم و ضروری که در مکالمه روزمره به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد در این برنامه موجود می باشد.

به عنوان مثال اگر به دنبال صحبت با راننده تاکسی ای در هند هستید می توانید به او بگویید که کجا می خواهید بروید. بیش از سیصد اصطلاح و واژه مختلف به شکل رایگان به شما ارائه می شود. تلفظ کلمات توسط فردی که زبان مادری اش هندی است صورت می گیرد. کیفیت صوتی بالا بوده و به خوبی مهارت های شنیداری تان افزایش می یابد. میزان پیشرفت خود را به شکل درون برنامه ای می توانید دنبال کنید و اصطلاحات دلخواه خود را جست و جو نمایید.


ویژگی های نرم افزار Simply Learn Hindi :


- کپی کردن اصطلاحات به کلیپ برد
- شنیدن تلفظ ها با سرعت کمتر
- کیفیت بالای صوتی
- بیش از سی صد اصطلاح و کلمه مهم
- نمایش فونتیک و اصیل زبان هندی
- ذخیره سازی علاقه مندی ها برای مصارف بعدی
- استفاده از فلش کارت ها
- دادن کوییز برای تست مهارت ها


تصاویری از محیط نرم افزار Simply Learn Hindi :


دانلود Simply Learn Hindi برای اندروید  دانلود Simply Learn Hindi برای اندروید  دانلود Simply Learn Hindi برای اندروید  دانلود Simply Learn Hindi برای اندروید  دانلود Simply Learn Hindi برای اندروید


پسورد فایل :
کپی