آروان
بازی حکم
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار یادگیری زبان آلمانی برای اندروید 29.7 Drops Learn German

دانلود Drops Learn German برای اندروید

Drops Learn German چه می شود اگر یادگیری واژگان آلمانی به جای حفظ کردن لغات و به خاطر سپردن آن ها به شکل کسالت آور، به یک بازی جذاب و دوست داشتنی تبدیل شود؟ این نرم افزار یادگیری زبان آلمانی را برای شما جذاب تر می سازد. با مینی گیم  های این برنامه سریع تر آلمانی را خواهید آموخت. Drops Learn German بسیار موفق عمل کرده است و امتیاز 4.8 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. تصاویر به شکل مستقیم، معنای کلمات را برای شما مشخص می سازند.

نیاز نیست که از زبان مادری خود برای درک کلمات استفاده کنید. با وجود این عکس ها، یادگیری سریع تر صورت گرفته و جذاب تر است. محدودیت زمانی بازی ها 5 دقیقه است. حتی در شلوغ ترین روز های کاری، قطعا 5 دقیقه فرصت برای استفاده از این اپلیکیشن را پیدا می کنید. با استفاده از این اپلیکیشن، وقت خود را هدر نخواهید داد و زبان آلمانی را نیز خواهید آموخت. هدف سازندگان این برنامه، جذب شما به یادگیری زبان آلمانی است به شکلی که فرآیند یادگیری برایتان به یک عادت روزمره تبدیل شود. Drops Learn German بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Drops Learn German :


- یادگیری کلمات جدید با نمایش تصاویر

- مینی گیم های جذاب و دوست داشتنی

- رابط کاربری دوستانه

- ایجاد اعتیاد برای یادگیری زبان آلمانی

- بدون آموزش گرامر، تمرکز بر روی لغات

- سرعت بالای یادگیری

- عدم نیاز تایپ کردن در برنامه

- پوشش بیش از 1700 لغت کاربردی


تصاویری از محیط نرم افزار Drops Learn German :


دانلود Drops Learn German برای اندروید  دانلود Drops Learn German برای اندروید  دانلود Drops Learn German برای اندروید  دانلود Drops Learn German برای اندروید


پسورد فایل :
کپی