آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » آموزش برنامه نویسی روبی اندروید 1.0 Ruby Tutorial

دانلود Ruby Tutorial برای اندروید

Ruby Tutorial زبان برنامه نویسی است که توسط Yukihiro Matsumoto توسعه داده شده است و به نام Matz نیز شناخته می شود. این زبان را می توان در سیستم های مختلفی از جمله ویندوز، مکینتاش و لینوکس اجرا کرد. این اپلیکیشن درک کاملی از این زبان به شما می دهد. شما می توانید از مباحث ابتدایی تا پیشرفته را در این برنامه بیاموزید. در بخش پایه ای این نرم افزار نمایشی کلی از بخش های آموزشی، محیط این برنامه، معرفی کلاس ها و آبجکت ها، متغییر ها، کامنت، دستور های شرطی، مدل ها، بلاک ها، حلقه ها، زمان و تاریخ، هش ها، آرایه ها، رشته ها، سینتکس، اپراتورها، استثنا سازی و ... وجود دارد.

پس از آشنا شدن با مباحث کلی و ابتدایی، می توانید در بخش پیشرفته برنامه، ارسال ایمیل، برنامه نویسی Socket، وب اپلیکیشن ها، Database access، تعریف کردن ثواب و متغییر های پیش فرض، استفاده از توابع داخلی، وب سرویس ها و ... را بیاموزید. امکان یادگیری، حتی بدون داشتن ارتباط اینترنتی وجود دارد. این نرم افزار برای بیشتر سیستم های اندرویدی بهینه سازی شده و محیطی رسپانسیو دارد. Ruby Tutorial بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Ruby Tutorial :


- اضافه کردن حلقه ها

- ایجاد دستور های شرطی

- آشنا شدن با مباحث پایه ای و بنیادی

- کار کردن با آرایه ها، هش ها و ...

- ایجاد وب اپلیکیشن دلخواه

- استفاده از توابع داخلی روبی

- برنامه نویسی چند رشته ای و موازی

- تعریف کردن ثوابت و متغییر های پیش فرض


تصاویری از محیط نرم افزار Ruby Tutorial :


دانلود Ruby Tutorial برای اندروید  دانلود Ruby Tutorial برای اندروید  دانلود Ruby Tutorial برای اندروید  دانلود Ruby Tutorial برای اندروید  دانلود Ruby Tutorial برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 2 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت