آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » کنترل گوشی کودکان توسط والدین برای اندروید Sentry Parental Control 2.1.0

دانلود Sentry Parental Control برای اندروید

Sentry Parental Control این برنامه یکی از بهترین نرم افزار ها برای والدین است که با آن می توانند اسمارتفون کودک خود را مدیریت کنند. این نرم افزار دارای تعداد زیادی از ابزار های اتوماتیک می باشد که جلوی رسیدن محتوای نامطلوب به کودکتان را می گیرد. شما می توانید موبایل فرزندتان را پایش کنید و مراقب او باشید. محتوای آنالیز های این برنامه از منابع مختلفی همچون مسنجر هایی که کودکتان از آن ها استفاده می کند تهیه می شود.

اگر نمی دانید که چگونه باید از این نرم افزار استفاده کنید، توضیحاتی به شکل درون برنامه ای در اختیارتان قرار خواهد گرفت. والدین در صورت رخ دادن رویداد های مختلفی با خبر می گردند، به عنوان مثال در صورتی که فرزند شما تصویری مشکوک یا متنی نامطلوب دریافت کند. مکان کودک شما تغییر کند و یا باتری اسمارتفون او کم شود، میزان حجم صدای زنگ گوشی تغییر کند و ... . نحوه استفاده از اپلیکیشن های مختلف را می توانید مشاهده نمایید. علاوه بر این اگر گوشی فرزندتان در حالت سایلنت قرار داشته باشد می توانید صدای آن را زیاد کنید. تاریخچه تماس های کودکتان نیز ذخیره سازی می شود و در اختیارتان قرار می گیرد. Sentry Parental Control بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Sentry Parental Control :


- نمایش اپلیکیشن های مورد استفاده قرار گرفته کودک
- بروز هشدار در صورت دریافت متن نامطلوب
- نمایش حالت صدای اسمارتفون کودک
- نمایش تاریخچه‌ ی تماس ها
- زیاد کردن صدای تلفن از راه دور
- ایجاد هشدار در صورت دریافت تصاویر نامناسب

- کم حجم و سبک، بدون اشغال فضای سیستم


تصاویری از محیط نرم افزار Sentry Parental Control :


دانلود Sentry Parental Control برای اندروید  دانلود Sentry Parental Control برای اندروید  دانلود Sentry Parental Control برای اندروید  دانلود Sentry Parental Control برای اندروید  دانلود Sentry Parental Control برای اندروید  دانلود Sentry Parental Control برای اندروید


پسورد فایل :
کپی