مجازی شو
شید
دانلود بازی کامپیوتر
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 2.17.8.30 920 Text Editor ویرایشگر متن برای اندروید

دانلود 920 Text Editor برای اندروید

920 Text Editor اپلیکیشنی فوق العاده برای یادداشت برداری یا برنامه نویسی در سیستم اندرویدی می باشد. شما می توانید چندین تب مختلف را باز کنید و در هر کدام از آن ها یادداشتی متفاوت با دیگری بنویسید. این نرم افزار از زبان هایی مانند ASP, ActionScript, C/C++, C#, Erlang, Frink, HTML/XML/WML, CSS و بسیاری دیگر پشتیبانی کرده و کدهای شما را هایلایت می کند تا بتوانید آن ها را به راحتی از یک دیگر تمییز دهید. toolbar این برنامه ساده بوده و به سرعت می توانید در آن فایل جدیدی بسازید، باز کنید یا تغییرات ایجاد شده را undo و redo نمایید. فایل هایی که اخیرا باز کرده اید در تاریخچه این نرم افزار به نمایش در می آیند تا راحت تر به آن ها  دسترسی داشته باشید امکان تغییر دادن فونت برنامه و سایز آن وجود دارد.

920 Text Editor صفحه نمایش شما را روشن نگه می دارید. شما می توانید این نرم افزار را با دسترسی های روت نیز باز کنید. از کلیدهای تغییر حجم صدا برای مخفی سازی یا ظاهر کردن toolbar برنامه یا فول اسکرین کردن صفحه نمایش استفاده کنید. 920 Text Editor بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار 920 Text Editor :


- دارای تم های مختلف تیره و روشن برای استفاده

- پشتیبانی از سینتکس و های لایت زبان های مختلف

- باز کردن انواع فایل های متنی

- امکان ذخیره سازی آسان فایل ها

- undo یا redo کردن تغییرات ایجاد شده

- رابط کاربری مدرن و دوستانه

- نمایش تعداد خطوطی که نوشته اید

- امکان باز کردن برنامه با دسترسی های روت


تصاویری از محیط نرم افزار 920 Text Editor :


دانلود 920 Text Editor برای اندروید  دانلود 920 Text Editor برای اندروید  دانلود 920 Text Editor برای اندروید  دانلود 920 Text Editor برای اندروید  دانلود 920 Text Editor برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 5 مگابایت
   (3.7/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت