ZULA
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود Vizorg Widget 3.7.2 ابزارک تغییر دهنده نوار جست و جو برای اندروید

دانلود Vizorg Widget برای اندروید

Vizorg Widget ابزارکی برای Pixel Launcher می باشد که استایل نوار جست و جو را می توان با آن شخصی سازی کرد. با این حال اگر از کاربران لانچر های دیگر هستید نیز می توانید از این برنامه استفاده کنید. گزینه های مختلفی برای شخصی سازی نوار جست و جو و پیکربندی آن در اختیارتان قرار می گیرد. روزها و ماه ها در system language اسمارتفونتان به نمایش در می آید. شما می توانید با زدن بر روی لوگوی جست و جو، با صدای خود به جست و جو بپردازید.

امکان دیدن جزئیات آب و هوایی تنها با یک ضربه وجود دارد. از طریق منوی اصلی برنامه می توانید لوگوها را به شکل مستقیم تغییر دهید. همچنین سایز پیش فرض لوگوی این نرم افزار را می توان به شکل دلخواه شخصی سازی کرد و به اندازه 1*1 در آورد. از اکنون می توانید رنگ و سایز تمامی متن های به نمایش در آمده در این ابزارک را عوض کنید. توجه داشته باشید که این ویجت الزاما با تمامی لانچر ها سازگار نیست و ممکن است نیاز به نصب لانچری اختصاصی داشته باشید. Vizorg Widget دارای حجم کمی بوده و کار کردن با آن آسان است. این نرم افزار را می توان بر روی اندروید 4 به بالا اجرا کرد.


ویژگی های نرم افزار Vizorg Widget :


- تغییر دادن رنگ فونت و سایز آن

- تغییر دادن ابعاد ویجت

- لوگو های متنوع با استایل های گوناگون در منوی اصلی

- قابل اجرا بر روی بیشتر لانچر های اندرویدی

- امکان دیدن جزئیات آب و هوایی

- جست و جوی صوتی، تنها با یک ضربه

- رابط کاربری ساده و دوستانه


تصاویری از محیط نرم افزار Vizorg Widget :


دانلود Vizorg Widget برای اندروید  دانلود Vizorg Widget برای اندروید  دانلود Vizorg Widget برای اندروید  دانلود Vizorg Widget برای اندروید  دانلود Vizorg Widget برای اندروید  دانلود Vizorg Widget برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 8 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
online×