سئو سایت
حسابداری موج
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / سرعت سنج ساده برای اندروید Plain Speedometer 1.0.2

دانلود Plain Speedometer برای اندروید

Plain Speedometer این اپلیکیشن براساس GPS و جا به جایی شما، سرعتتان را تعیین می کند. تنها با حجم یک مگابایت، بدون مشاهده پاپ آپ ها و تبلیغات مزاحم به شکل رایگان می توانید سرعت خود را تحت شرایط مختلف بسنجید. این اپلیکیشن، یکی از بهترین سرعت سنج ها می باشد که نتایج دقیقی را برای شما به نمایش می گذارد. چه از موتورسیکلت، و چه از ماشین یا دوچرخه استاده می کنید، این نرم افزار قادر است سرعت شما را نشان دهد. یکی از ویژگی های به خصوص Plain Speedometer، امکان استفاده از آن به شکل آفلاین می باشد. برخلاف دیگر برنامه ها که نیاز به ارتباط اینترنتی دارند، این نرم افزار قادر است به شکل آفلاین نیز سرعتتان را مشص کند.

این نرم افزار به کمتر از 20 ثانیه زمان احتیاج دارد تا به GPS شما متصل شود، این در حالیست که بسیاری دیگر از اپلیکیشن ها به چند دقیقه زمان نیاز دارند. دقت Plain Speedometer فوق العاده بالا است، به خصوص اگر از آن در حالت آنلاین استفاده کنید. نه تنها سرعت فعلی شما به نمایش در می آید، بلکه میانگین سرعت هایی که داشته اید نیز به نمایش در می آید. Plain Speedometer بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Plain Speedometer :


- امکان استفاده به شکل کاملا آفلاین

- نیاز به کمتر از 20 ثانیه، برای فعال شدن

- دقت بسیار بالا، به خصوص در حالت آنلاین

- نمایش سرعت فعلی و میانگین سرعت

- تم های ساده و مناسب برای دیدن اطلاعات

- امکان تعیین کردن واحدهای دلخواه برای سرعت

- بسیار کم حجم و سبک

- بدون نمایش تبلیغات آزاردهنده


تصاویری از محیط نرم افزار Plain Speedometer :


دانلود Plain Speedometer برای اندروید  دانلود Plain Speedometer برای اندروید  دانلود Plain Speedometer برای اندروید  دانلود Plain Speedometer برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 1 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت