آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » ماشین حساب پیشرفته موبی برای اندروید - دانلود Mobi Calculator Pro 1.4.3

دانلود Mobi Calculator free برای اندروید

Mobi Calculator Pro ماشین حسابی بی نظیر و در عین حال رایگان می باشد که در آن تبلیغی به نمایش در نمی آید. شما می توانید این برنامه را بدون هیچ مشکلی بروزرسانی کنید. این اپلیکیشن نیازی به دسترسی های غیر ضروری مانند ارتباط اینترنتی، مخاطبین، اس ام اس و ... ندارد و به حریم خصوصی شما احترام می گذارد. شما می توانید معادلات مختلفی را با کمک  این برنامه حل کنید. دکمه ها به اندازه کافی بزرگ هستند تا در ضربه زدن بر روی آن ها به مشکل بر نخورید. محاسبه شما به شکل زنده و آنی انجام می شود و در عین حال، حجم بسیار اندکی از مموری شما مورد مصرف قرار می گیرد. تاریخچه ای از محاسباتی که انجام داده اید نیز لیست می شود تا در صورت نیاز به استفاده از آن ها بپردازید. دقت برنامه بسیار بالا بوده و تا 30 رقم اعشار مورد محاسبه قرار می گیرد.

شما می توانید دکمه های برنامه را شخصی ساز یکنید و به شکل دلخواه در بیاورید. حالت های HEX/BIN/OCT نیز تحت پوشش این برنامه قرار دارند. تم های تیره برنامه، مصرف اندکی از برنامه شما خواهند داشت. Mobi Calculator free را می توان بر روی اندرویدهای مختلف با توجه به سیستم مورد نظر اجرا کرد.


دانلود Mobi Calculator PRO

✅ نام نرم افزار Mobi Calculator PRO ❤️ تعداد دانلود 3278
⭐نسخه نرم افزار 1.4.3 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 4 به بالا 🔆 حجم فایل 2 مگابایت


ویژگی های نرم افزار Mobi Calculator :


- سرعت بسیار بالا در انجام محاسبات

- مصرف اندک از مموری

- نمایش تاریخچه ای از محاسبات انجام شده

- پشتیبانی از حالت های HEX/BIN/OCT 

- شخصی سازی دکمه ها به شکل دلخواه

- امکان استفاده از تم تیره یا روشن

- دارای دکمه های کلاسیکی M+, M-, MR

- پشتیبانی از توابع مثلثاتی مانند سینوس و ...


تصاویری از محیط نرم افزار Mobi Calculator free :


دانلود Mobi Calculator free برای اندروید  دانلود Mobi Calculator free برای اندروید  دانلود Mobi Calculator free برای اندروید  دانلود Mobi Calculator free برای اندروید  دانلود Mobi Calculator free برای اندروید


پسورد فایل :
کپی