حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 0.8.0 Dual - Website Builder نرم افزار ساخت سایت در اندروید

دانلود Dual برای اندروید

Dual - Website Builder نرم افزاری کاربردی برای سازندگان سایت می باشد که با آن می توانید وب سایتی رسپانسیو را در کمترین زمان ممکن بدون نیاز به برنامه نویسی ایجاد کنند. نیازی به داشتن اکانت نیست و آیتم ها از قبل آماده شده اند. کافیست آن ها را بکشید و در جای مناسب بیاندازید. تبلیغی نمایش داده نمی شود و هر کسی می تواند از آن استفاده کند. هم چنین نیاز به کار با کامپیوتر در کنار این برنامه وجود ندارد. قالب های مختلفی تدارک دیده شده است که بنا به نیازی که دارید می توانید بین آن ها انتخاب کنید. وب سایت خود را با ایجاد بخش بندی مختلف دوستانه کنید و استایل، رنگ ها، فونت و ساختار را شخصی سازی نمایید.

امکان اضافه کردن گالری تصاویر و آیکون های مختلف نیز وجود دارد. فرم دلخواه خود را ایجاد نمایید. قالب های ایجاد شده توسط Dual - Website Builder دارای استانداردهای SEO هستند و بنابرین رتبه سایت شما با سرعت بالا می رود. هم چنین می توانید قالب اختصاصی و شخصی خود را ایجاد نمایید. منو اضافه کنید و لوگوی خود را در بنر اصلی سایت قرار دهید. امکان اضافه سازی کدهای HTML نیز وجود دارد. Dual - Website Builder بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار Dual - Website Builder :


- پیش نمایش سایت قبل از انتشار آن

- قالب های مختلف برای استفاده

- بدون نمایش تبلیغات آزاردهنده

- اضافه کردن دکمه های Call-to-action

- شخصی سازی کردن فرم های برنامه

- اضافه سازی لوگوی اختصاصی و شخصی

- ایجاد منو برای سایت

- سازگار با استانداردهای SEO


تصاویری از محیط نرم افزار Dual - Website Builder :


دانلود Dual برای اندروید  دانلود Dual برای اندروید  دانلود Dual برای اندروید  دانلود Dual برای اندروید  دانلود Dual برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (4.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت