زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود Download Booster 1.3.6 نرم افزار افزایش سرعت دانلود و مدیریت دانلود برای اندروید

دانلود Download Booster برای اندروید

Download Booster نرم افزاری جدید برای افزایش سرعت دانلود می باشد که با موازی سازی دانلود فایل ها، فرآیند دانلود را به شکل موثری سریع می سازد. این اپلیکیشن با رابط کاربری متریالی که دارد مدیریت فایل های دانلود شده را ساده می کند و تجربه کاربری مناسبی بر جای می گذارد. شما می توانید دانلود ها را به شکل موقتی متوقف کنید و سپس ادامه آن ها را در وقت دلخواه ادامه دهید. البته برای استفاده از این قابلیت، سایت منبعی که از آن دانلود می کنید باید به شما دسترسی لازم را داده باشد. فایل ها در دو دسته بندی مختلف قرار می گیرند، فایل های در حال دانلود در بخش downloading قابل مشاهده هستند در حالی که فایل هایی که دانلودشان کامل شده است در پنل completed دسته بندی شده اند.

در ورژن قبلی این برنامه، باز کردن فایل ها با اپلیکیشن پیش فرض سیستم با مشکل رو به رو می شد که خوشبختانه این باگ به شکل کامل برطرف شده است. این نرم افزار نوپا بوده و در بروزرسانی های آتی، امکانات جدیدی به آن اضافه خواهد شد. اگر به دنبال برنامه ای با ظاهری مناسب برای افزایش سرعت دانلود فایل هایتان هستید، یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما این نرم افزار می باشد. Download Booster بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Download Booster


- رابط کاربری متریال
- دسته بندی مناسب فایل ها
- امکان متوقف کردن دانلود فایل
- افزایش سرعت دانلود
- امکان دانلود چند فایل به شکل همزمان
- پشتیبانی از فرمت های مختلف
- کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشابه


تصاویری از محیط نرم افزار Download Booster:


دانلود Download Booster برای اندروید  دانلود Download Booster برای اندروید  دانلود Download Booster برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 4 مگابایت
   (3.2/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت