آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 3.4.1 Resplash نصب برنامه مجموعه تصاویر با کیفیت برای اندروید

دانلود Resplash برای اندروید

Resplash اپلیکیشنی بی نظیر برای عکس های با کیفیت می باشد که با آن ها می توانید فضای سیستم خود را به کلی تغییر دهید. رابط کاربری این برنامه مدرن بوده و به شکل روزانه عکس هایی جدید با کیفیت بالا اضافه می شود. تمی تیره برای شما تدارک دیده شده است که مناسب استفاده در شب ها نیز می باشد. قالب های مختلفی برای نمایش وجود دارد که از بین آن ها می توانید انتخاب کنید. وارد اکانت خود شوید تا تصاویر دلخواه خود را لایک کنید و پروفایل خود را آپدیت نمایید.

پروفایل دیگر کاربران و مجموعه آن ها را مشاهده کنید. شما می توانید به شکل مستقیم، تصویری که یافته اید را برای تصویر پس زمینه گوشی خود انتخاب کنید. امکان دانلود تصاویر انتخابی و اشتراک گذاری آن با دیگر افراد وجود دارد. بیش از صد هزار تصویر با کیفیت HD در این مجموعه وجود دارد که به شکل روزانه این تعداد افزایش می یابد. رابط کاربری متریال برنامه، یافتن تصاویر دلخواه را آسان می کند. شما می توانید عکس ها را در موضوعات مختلفی بیابید. این نرم افزار، امتیاز 4.7 از 5 را دریافت کرده و بر روی بیش از 100 هزار سیستم اندرویدی نصب شده است. Resplash بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار Resplash :


- نمایش ابعاد تصاویر انتخابی
- پوشش موضوعات مختلف
- دانلود عکس ها از اپلیکیشن
- امکان استفاده از عکس انتخابی به عنوان پس زمینه
- ایجاد پروفایل و لایک کردن عکس ها
- دارای بیش از صد هزار عکس با کیفیت


تصاویری از محیط نرم افزار Resplash :


دانلود Resplash برای اندروید  دانلود Resplash برای اندروید  دانلود Resplash برای اندروید  دانلود Resplash برای اندروید  دانلود Resplash برای اندروید


پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت