آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Writer Plus 1.48 ویرایشگر متن رایت پلاس برای اندروید

دانلود Writer Plus برای اندروید

Writer Plus فلسفه این اپلیکیشن، ساده نگه داشتن همه چیز تا جای ممکن می باشد. با ابزار مناسبی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید متن دلخواه خود را به راحتی بنویسید. plain text ها را ذخیره، ویرایش و یا باز کنید. از فولدر پشتیبانی می شود و می توانید برای سریع تر کردن کارهای خود، از شورت کات های کیبورد استفاده کنید. تعداد کلمات و کاراکتر هایی که در متنتان به کار برده اید به نمایش در می آید. در صورتی که خطایی انجام دهید با undo می توانید آن را اصلاح کنید. امکان اشتراک گذاری مستقیم متن ها با دوستان وجود دارد. از حالت شب پشتیبانی می شود.

رابط کاربری برنامه به شکل متریال توسعه داده شده است تا نیاز های شما را در کمترین زمان ممکن برطرف سازد. این اپلیکیشن، عملکردی مناسب از خود نشان می دهد و قادر است نیاز انواع کاربران را برطرف سازد. Writer Plus به شکل رایگان ارائه شده است و بدون هیچ مشکلی می توانید آن را بروز سانی کنید. امکان تیره کردن متن و italic کردن آن وجود دارد. Writer Plus بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار Writer Plus :


- کمتر از یک مگابایت حجم

- رابط کاربری متریال و سریع

- دارای شورت کات های مختلف

- ارائه ابزارهای ساده نوشتاری

- نمایش تعداد کلمات نوشته شده

- پشتیبانی از ساخت فولدرها

- اشتراک گذاری مستقیم فایل متنی با دیگران


تصاویری از محیط نرم افزار Writer Plus :


دانلود Writer Plus برای اندروید  دانلود Writer Plus برای اندروید  دانلود Writer Plus برای اندروید  دانلود Writer Plus برای اندروید  دانلود Writer Plus برای اندروید


پسورد فایل :
کپی