سئو سایت
حسابداری موج
filmno
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود Gaia GPS 2022.5.1 نقشه مسیر های کوهستانی و توپوگرافی برای اندروید

دانلود Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps برای اندروید

Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps نرم افزاری فوق العاده برای افراد علاقه مند به شکار یا اسکی سواران حرفه ای می باشد. شما می توانید نقشه های مختلفی را از منابع معتبر در این برنامه بیابید و از آن ها استفاده کنید. این نرم افزار، از تکنولوژی مسیریابی هوشمند پشتیبانی می کند و وضعیت آب و هوایی را برایتان پیش بینی خواهد کرد. شما می توانید نقاط دیدنی را به راحتی بیابید. مسافت جاده ها برای شما اندازه گیری می شود و می توانید ارتفاع نقاط مختلف را در نقشه های این نرم افزار بیابید. نقشه های ماهواره ای نیز در این برنامه وجود دارند که کار شما را راحت خواهند کرد.

این نرم افزار، نقاط مناسب برای شکار را برای شما به نمایش می گذارد. شما می توانید مسیر های مناسب برای دوچرخه سواری کوهستانی را بیابید. سه نوع اکانت مختلف قابل استفاده می باشد، در سطح رایگان امکان دیدن نقشه پیش فرض وجود دارد با این حال امکان دانلود آن برای شما وجود نخواهد داشت. در سطح عضو، می توانید نقشه های مختلف را دانلود کنید و به آن ها دسترسی داشته باشید. در سطح پرمیوم، امکان دسترسی به نقشه های حرفه ای تر را خواهید داشت. Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps بر روی اندروید 6 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps


- مناسب برای شکارچیان

- نقشه های مختلف، از منابع معتبر

- نمایش ارتفاع نقاط مختلف کوهتسان ها

- سه نوع اکانت برای استفاده

- مسیریابی هوشمند و اندازه گیری فواصل

- امکان دانلود نقشه ها با اکانت پمیوم


اطلاعات تکمیلی دانلود Gaia GPS :


نام نرم افزارGaia GPS
نسخه نرم افزار2022.5.1
تاریخ آپدیت17 تیر 1401
نیازمند سیستماندروید 6.0
تعداد دانلود2785
هزینهدانلود رایگان
حجم فایل231 مگابایت


تصاویری از محیط نرم افزار Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps :


دانلود Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps برای اندروید  دانلود Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps برای اندروید  دانلود Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps برای اندروید  دانلود Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps برای اندروید  دانلود Gaia GPS: Hiking, Hunting Maps برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 231 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت