آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود مسیریاب سخنگو وی WAY همراه با نقشه آفلاین WAY 2.9.5.4

دانلود WAY برای اندروید

WAY نرم افزاری بی نظیر برای مسیر یابی می باشد که نقشه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید نقشه آفلاین تمامی مراکز استان ها را با کیفیت بالا د اختیار داشته باشید. این نرم افزار به شکل خاص برای رانندگان توسعه داده شده است و با راهنمای صوتی مانند ویز Waze ، مسیریابی صورت می گیرد. شما می توانید گروه چت بسازید و از گزینه کی کجاست استفاده کنید.

این نرم افزار حتی دارای بخشی آموزشی می باشد که کاربران تازه کار با آن می توانند نحوه استفاده از برنامه را بیاموزند. نقشه ای کامل از تمام خطوط مترو و بی آر تی شهر های تهران، مشهد و اصفهان نیز وجود دارد. شما می توانید آدرس دلخواه خود را در برنامه جست و جو کنید و با انتخاب آن، بهترین مسیر ممکن را بیابید. گزینه کروکی کش این نرم افزار، مسیری که باید طی کنید را شبیه سازی می کند. یعنی، بدون آن که لازم باشد مسیری را طی کنید، این نرم افزار حرکات شما را اعلام می کند و بنابرین قبل از حرکت، دیدی نسبت به مسیر خواهید داشت. این نرم افزار دارای پشتیبانی 24 ساعته به شکل درون برنامه ای نیز می باشد. راننده های تاکسی های اینترنتی می توانند از این اپلیکیشن برای مسیریابی خود استفاده کنند. WAY بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار WAY :


- دسترسی به امکان کاربردی مانند پمپ بنزین

- مناسب برای رانندگان اینترنتی

- دارای نقشه های آفلاین برای مراکز استان ها

- نقشه کامل مترو و بی آر تی تهران، مشهد و اصفهان

- پشتیبانی شبانه روزی از کاربران به شکل درون برنامه ای

- اضافه کردن مکان دلخواه برای سایر کاربران

- ایجاد گروه گفت و گوی چت


تصاویری از محیط نرم افزار WAY :


دانلود WAY برای اندروید  دانلود WAY برای اندروید  دانلود WAY برای اندروید  دانلود WAY برای اندروید  دانلود WAY برای اندروید


پسورد فایل :
کپی