حسابداری موج
فانو فیلم
طلوعی
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود اپلیکیشن رایتل من برای اندروید MyRightel 14.3.5

دانلود MyRightel برای اندروید

MyRightel مای رایتل به شما امکان مدیریت سیم کارتتان را می دهد. شما قادر به خرید بسته های اینترنتی خواهید بود و جزئیات زیادی در اختیارتان قرار می گیرد. مغازه های رایتل را می توانید بیابید و جزئیات مرتبط با سیم کارتتان را مشاهده کنید. در بخش گزارش بسته می توانید مقدار اینترنت باقی مانده خود را مشاهده کنید. در بخش سرویس های فعلی می توانید وضعیت سرویس خود را مشاهده کنید و آن ها را فعال یا غیر فعال کنید.

از جمله این سرویس ها می توان به تماس از دست رفته، گزارش تماس، رومینگ بین المللی، انتظار برای تماس و ... اشاره کرد. امکان جالب دیگری در این نرم افزار در اختیارتان قرار می گیرد ایجاد گروه خانواده و دوستان می باشد که در حال حاضر می توانید 5 نفر را به آن اضافه کنید. این افراد، اشخاصی هستند که بیشترین تماس را با آن ها دارید. از این به بعد، در صورتی که با آن ها تماس بگیرید مصرف بسته تلفنی شما به شکل متفاوتی ثبت می شود. در بخش پرداخت های من می توانید لیستی کامل از پرداخت هایی که برای سرویس های رایتل انجام داده اید پیدا کنید. در صورتی که در ثبت نام به مشکل برخوردید می توانید از پشتیبان های برنامه سوال کنید. MyRightel بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های نرم افزار MyRightel


- یافتن مغازه های رایتل بر روی نقشه

- لیست کاملی از پرداخت های صورت گرفته

- مشاهده وضعیت سرویس ها

- ایجاد گروهی از دوستان و خانواده

- خرید بسته های اینترنتی

- نمایش وضعیت بسته های خریداری شده

- بررسی وضعیت رومینگ بین المللی


اطلاعات تکمیلی دانلود MyRightel :


✅ نام نرم افزارMyRightel
⭐نسخه نرم افزار14.3.5
🔃 تاریخ آپدیت14 آبان 1401
✔️ نیازمند سیستماندروید 5
❤️ تعداد دانلود5349
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل15 مگابایت


تصاویری از محیط نرم افزار MyRightel :


دانلود MyRightel برای اندروید  دانلود MyRightel برای اندروید  دانلود MyRightel برای اندروید  دانلود MyRightel برای اندروید  دانلود MyRightel برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 15 مگابایت
   (3.4/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت