آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Glim Dark 7.0.0 مجموعه آیکون های درخشش تاریکی برای اندروید

دانلود Glim Dark برای اندروید

Glim Dark تمامی آیکون های این برنامه با داشتن سایه ای نرم و رنگ هایی چشم نواز و متریال، با جزئیات بالایی طراحی شده هر آیکون دارای شکل منحصر به فرد خود است که به صفحه نمایش شما جانی تازه می بخشد. برای اپلیکیشن های محبوب، چند رنگبندی مختلف تدارک دیده شده است که با توجه به سلیقه خود می توانید بین آن ها انتخاب کنید. از Dock و تقویم های شناور پشتیبانی می شود. امکان جست و جوی آیکون دلخواه در برنامه وجود دارد و هم چنین می توانید درخواست های خود را به سازنده برنامه بدهید تا آیکون های جدیدی برای شما طراحی شود. والپپیر ها با کیفیت بالا و با پشتیبانی از Muzei در فضای ابری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اگر به دنبال آیکون هایی با طراحی فوق العاده متریال هستید، Glim Dark یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما خواهد بود. این نرم افزار به شکل رایگان ارائه شده است و می توانید بروزرسانی های آن را بدون هیچ مشکلی انجام دهید. در حال حاضر بیش از 100 هزار نفر از این اپلیکیشن استفاده می کنند و به آن امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی داده اند.آیکون های این مجموعه مصرف چندانی از منابع سیستمی شما نخواهند داشت. Glim Dark را می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار Glim Dark :


- مجموعه آیکون های متریال و منحصر به فرد

- وجود چند آیکون برای اپلیکیشن های محبوب

- اضافه شدن آیکون های جدید

- ارائه شده به شکل کاملا رایگان

- امکان جست و جو در میان آیکون ها

- امکان درخواست دادن آیکون های جدید

- پشتیبانی از تقویم های شناور و پویا


تصاویری از محیط نرم افزار Glim Dark :


دانلود Glim Dark برای اندروید  دانلود Glim Dark برای اندروید  دانلود Glim Dark برای اندروید  دانلود Glim Dark برای اندروید  دانلود Glim Dark برای اندروید


پسورد فایل :
کپی