آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Daum Mail 3.2.1 مدیریت ایمیل مدرن برای اندروید

دانلود Daum Mail برای اندروید

Daum Mail یکی از زیباترین و مدرن ترین برنامه ها برای مدیریت ایمیل ها می باشد. شما می توانید تمام پیام های دریافتی خود را در یک جا مشاهده کنید. این نرم افزار قادر است تمامی ایمیل های شما را مدیریت کند. از یاهو تا جمیل، حتی ایمیل کاری، مدرسه و بسیاری دیگر تحت پوشش این نرم افزار قرار دارند. شما می توانید تنظیمات پیش فرض برنامه را نیز تغییر دهید. با 4 نوع فیلتر مختلف، ایمیل های خود را دسته بندی کنید.

ایمیل هایی که هنوز نخوانده اید، ایمیل های ضمیمه شده، ایمیل هایی که شما آن ها شروع کرده اید و ... همه در یکجا برای شما جمع خواهد شد. در پیش نمایش فایل های ضمیمه، قادر به مشاهده تصاویری که مخاطبانتان برایتان ضمیمه کرده اند خواهید بود. با یک حرکت دست به سمت راست یا چپ، می توانید ایمیل خود را حذف کنید یا آن را به آرشیوتان اضافه کنید. برای تغییر دادن این ویژگی، می توانید به تنظیمات برنامه بروید و 'swipe' to 'archive را انتخاب کنید. برای پیام های خود، یادآور تعیین کنید. امکان پاسخ دهی سریع به ایمیل ها نیز تنها با یک کلیک وجود دارد. با اموجی ها، احساسات خود را برای مخاطبانتان بیان کنید. Daum Mail بر روی اندروید 4 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Daum Mail :


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر از سراسر جهان

- بهینه سازی شده برای تبلت ها و صفحات بزرگ

- پوشش ایمیل های مختلف از جمله جمیل، یاهو، هات میل و بسیاری دیگر

- دارای ابزارک برای دسترسی سریع تر

- قفل برای نگه داری امن ایمیل ها

- امکان ارسال اموجی ها به مخاطبین

- پاسخ دهی سریع و بی دردسر به مخاطب


تصاویری از محیط نرم افزار Daum Mail :


دانلود Daum Mail برای اندروید  دانلود Daum Mail برای اندروید  دانلود Daum Mail برای اندروید  دانلود Daum Mail برای اندروید


پسورد فایل :
کپی