آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود گاهشمار خورشیدی ژوبین برای اندروید Jhoobin Persian Calendar 2.26.4

دانلود jhoobin برای اندروید

Jhoobin Persian Calendar نرم افزاری ایرانی می باشد که برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است. این تقویم را می توانید با تقویم گوگل و فیس بوک خود همگام سازی کنید. علاوه بر این ویجت برنامه را می توانید به صفحه اصلی خود اضافه کنید تا راحت تر به امکانات برنامه دسترسی داشته باشید. تاریخ در title bar و notification bar به نمایش در می آید. این تقویم تماما فارسی بوده و در آن می توانید مناسبت ها و رویداد های مختلف روزهای مختلف هفته را مشاهده کنید. روز هایی که با رنگ قرمز مشخص شده اند تعطیل رسمی هستند و دیگر روز ها با رنگ آبی مشخص شده اند.

شما می توانید برای خود رویداد نیز تعیین کنید تا کارهای مهم خود را فراموش نکنید. Jhoobin Persian Calendar رابط کاربری ساده ای دارد و کار کردن با آن آسان می باشد. jhoobin برنامه ای نسبتا نوپا است و باید منتظر بروزرسانی های آن ماند در ژوبین تقویم 98 نیز وجود دارد. این اپلیکیشن با سیستم های قدیمی اندرویدی نیز سازگار می باشد. این برنامه دارای بیش از 10 هزار نصب فعال در گوگل پلی است. این اپلیکیشن کم حجم بوده و مصرف کمی از منابع سیستمی شما خواهد داشت. jhoobin بر رویا ندروید 2.3.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Jhoobin Persian Calendar


- کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشابه

- رابط کاربری سر راست و آسان برای استفاده

- امکان اضافه کردن رویداد های دلخواه

- دارای ابزارک کاربردی و مناسب

- نمایش رخداد های جمهوری اسلامی ایران

- امکان همگام سازی با تقویم گوگل و فیس بوک

- نمایش تاریخ در notifaction barتصاویری از محیط نرم افزار jhoobin :


دانلود jhoobin برای اندروید  دانلود jhoobin برای اندروید  دانلود jhoobin برای اندروید  دانلود jhoobin برای اندروید  دانلود jhoobin برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 7 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت