آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود مسنجر امن شورزپوت برای اندروید surespot encrypted messenger 78

دانلود surespot encrypted messenger برای اندروید

surespot encrypted messenger از این اپلیکیشن برای ایمن نگه داشتن پیام هایی که ارسال می کنید استفاده کنید، هیچ کس قادر به مشاهده مسیج هایتان نخواهد بود. این نرم افزار از اطلاعات را به شکل end to end با کلید های ساخته شده توسط 521 bit ECDH رمزگذاری می کند و جلوی هرگونه سرقت اطلاعات را می گیرد. شما می توانید اطلاعات شخصی و تصاویر را بدون نگرانی به هر کسی که می خاهید ارسال کنید.

زمانی که یک پیام یا تصویر را پاک کنید آن تصویر یا متن از موبایل مخاطب شما پاک خواهد شد و به هیچ ترتیب دسترسی به آن نخواهد داشت. شما می توانید هویت های مختلفی برای خود تعریف کنید و با هر کدام از آن ها به گفت و گو بپردازید. امکان بلاک کردن افراد مزاحم نیز وجود دارد. این نرم افزار نیازی به ذخیره کردن شماره تلفن یا ایمیل شما ندارد! حتی تبلیغی نیز به نمایش در نمی آید. اگر دستانتان مشغول به کاری است یا صرفا حوصله تایپ کردن ندارید می توانید پیام صوتی نیز بفرستید، این پیام ها نیز رمزگذاری خواهد شد. این نرم افزار دارای بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر جهان است. surespot encrypted messenger بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.


تصاویری از محیط نرم افزار surespot encrypted messenger :


- رمزگذاری پیام ها به شکل end to end

- رابط کاربری مناسب و دوستانه

- امکان ارسال پیام های تصویری و صوتی

- امکان حذف پیام ها به شکل کامل

- عدم نیاز به ایمیل یا شماره همراه

- عدم نمایش تبلیغات و پاپ آپ ها

- دارای بیش از نیم میلیون کاربر از سراسر جهان


دانلود surespot encrypted messenger


تصاویری از محیط نرم افزار surespot encrypted messenger :


دانلود surespot encrypted messenger برای اندروید  دانلود surespot encrypted messenger برای اندروید  دانلود surespot encrypted messenger برای اندروید  دانلود surespot encrypted messenger برای اندروید  دانلود surespot encrypted messenger برای اندروید

 


پسورد فایل :
کپی