آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار قفل کننده اپلیکیشن برای اندروید 1.4.0.449 Norton App Lock

دانلود Norton App Lock برای اندروید

Norton App Lock اپ های خود را قفل کنید و از حریم شخصی خود محافظت کنید. شما می توانید از پسوردی امن یا الگویی دلخواه برای قفل کردن اپلیکیشن های خود استفاده کنید. پسکد به اپلیکیشن هایی به شکل پیشفرض از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند اضافه کنید. شما می توانید با کد های 4 عددی اپلیکیشن های خود را قفل کنید. عکس ها و فیلم های شخصی خود را از دیده افراد کنجکاو پنهان کنید. مطمئن شوید که در رسانه های اجتماعی، کسی به اکانت شما دسترسی ندارد. در صورتی که سیستم خود را با کودکان به اشتراک می گذارید، جلوی دسترسی آن ها را به اپ های دیگر بگیرید.

لایه ای محافظتی به سیستم خود اضافه کنید تا در زمان گم شدن یا سرقت، افراد دیگر به اطلاعات شما دسترسی نداشته باشند. اپلیکیشن های دلخواه خود را قفل کنید یا از پیشنهاد های این برنامه به منظور قفل کردن آن ها استفاده کنید. با Norton App Lock می توانید اپ های کودک خود را نیز در صورت ضرورت قفل کنید. کار کردن با این اپلیکیشن آسان می باشد و در لیست برنامه قادر به مشاهده اپ های خود برای قفل کردن خواهید بود. Norton App Lock بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجرا می باشد.


ویژگی های نرم افزار Norton App Lock :


- قفل کردن اپلیکیشن ها با پین کد

- رابط کاربری سر راست و به دور از پیچیدگی

- کنترل سیستم کودکان

- جلوگیری از دسترسی افراد کنجکاو

- حفاظت تصاویر و فیلم های شخصی

- جلوگیری از دسترسی افراد دیگر به اکانتتان رسانه های اجتماعی

- نمایش لیستی از اپلیکیشن های موجود برای قفل کردن

- دادن پیشنهاد برای قفل کردن اپ ها


تصاویری از محیط نرم افزار Norton App Lock :


دانلود Norton App Lock برای اندروید  دانلود Norton App Lock برای اندروید  دانلود Norton App Lock برای اندروید  دانلود Norton App Lock برای اندروید  دانلود Norton App Lock برای اندروید


پسورد فایل :
کپی