آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار پرینت از راه دور برای اندروید PrintAway 4.2.2

دانلود PrintAway برای اندروید

PrintAway اولین اپلیکیشنی بود که از cloudprint service در سال 2011 پشتیبانی می کرد. اکنون این برنامه برای بیش از 2 میلیون بار دانلود شده است. با این برنامه می توانید فایل های خود را از طریق گوشی خود با هر پرینتری چاپ بگیرید. برای تنظیم کردن پرینتر خود باید به سایت این برنامه مراجعه کنید یا از فیلم های آموشزی آن استفاده کنید. شما می توانید پرینتر های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

امکان پرینت گرفتن مخاطبین، اس ام اس ها، و بسیاری دیگر وجود دارد. شما می توانید اطلاعات خود را از فیس بوک، دراپ باکس، گوگل درایو و ... نیز پرینت بگیرید. این برنامه دارای مرورگر فایل های داخلی می باشد و نیازی به برنامه های ثالث ندارد. از صفحات وب پرینت بگیرید یا تنها کلیپ بردی که در سیستمتان موجود می باشد را چاپ کنید. PrintAway با رابط کاربری متریال و مناسبی طراحی شده است که کار با آن را لذت بخش می سازد. این برنامه با انواع پرینتر ها از برند های مختلف سازگار بوده و امکان استفاده از آن وجود دارد. این برنامه نسبت به اپلیکیشن های مشابه حجم کمتری از سیستم شما را اشغال می کند و می توانید آن را بر روی اندروید 5 به بالا اجرا کنید.


ویژگی های نرم افزار PrintAway :


- رابط کاربری متریال و مدرن

- دارای بیش از 2 میلیون کاربر از سراسر جهان

- پشتیبانی از پرینتر های برند های مختلف

- کم حجم و سبک نسبت به برنامه های مشابه

- مدیریت پرینتر ها

- امکان پرینت گرفتن از مخاطبین و اس ام اس ها

- مدیریت فایل های درون برنامه ای

- پرینت گرفتن از صفحات وب


تصاویری از محیط نرم افزار PrintAway :


دانلود PrintAway برای اندروید  دانلود PrintAway برای اندروید  دانلود PrintAway برای اندروید  دانلود PrintAway برای اندروید  دانلود PrintAway برای اندروید


پسورد فایل :
کپی