آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود استوری اینستاگرام برای اندروید StorySave 1.26.2

دانلود StorySave برای اندروید

StorySave اپلیکیشنی قدرتمند برای دانلود و ذخیره سازی استوری، پست ها و لایو استریم های اینستاگرامی می باشد. این نرم افزار اکنون از IGTV نیز پشتیبانی می کند. به محض این که وارد اکانت اینستاگرام خود شدید، از تب های موجود درنل پایین برای جا به جا شدن بین پست ها، استوری ها و استریم های زنده استفاده کنید. از آنجا می توانید پست هایی که دوستانتان در اینستاگرام گذاشته اند را مشاهده کنید. اگر می خواهید یک پست، لایو استریم یا استوری فردی که دنبال نمی کنید را ذخیره سازی کنید، بر روی کلید جست و جو بزنید و فرد مورد نظر خود را بیابید. زمانی که یک پست، استوری یا لایو استریم را ذخیره می کنید، فایل ذخیره شده به گالری شما اضافه خواهد شد. StorySave برنامه ای اختصاصی می باشد که هیچگونه ارتباطی با اینستاگرام رسمی ندارد، با این حال استفاده از آن ایمن است.

StorySave با داشتن بیش از 1 میلیون کاربر از سراسر جهان توانسته امتیاز 4.4 از 5 را در گوگل پلی دریافت کند. امکان دانلود انواع پست های اینستاگرامی را با سرعت بالا در اختیار شما می گذارد. StorySave دارای رابط کاربری متریال بوده و بر روی اندروید 4.2 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار StorySave


- دانلود لایو استریم ها با بیشترین کیفیت

- یافتن کاربران از سراسر جهان

- دانلود پست افرادی که دنبال می کنید.

- سرعت بالا در دانلود کردن

- اشتراک گذاری مجدد فایل های دانلودی

- پشتیبانی از لایو استریم ها

- پشتیبانی از IGTV در نسخه جدید این برنامه


مرتبط با موضوع :


دانلود اینستاگرام اندروید

دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر


تصاویری از محیط نرم افزار StorySave :


دانلود StorySave برای اندروید  دانلود StorySave برای اندروید  دانلود StorySave برای اندروید  دانلود StorySave برای اندروید  دانلود StorySave برای اندروید


پسورد فایل :
کپی