آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود رایگان کتاب صوتی و نوشتاری برای اندروید 0.8.6 Be Smart

دانلود Be Smart برای اندروید

Be Smart اپلیکیشنی زیبا و مناسب برای افراد اهل مطالعه می باشد. این نرم افزار مجموعه بسیار بزرگی از کتاب های صوتی و نوشتاری را در اختیار شما قرار می دهد، آن هم به شکل رایگان! انواع کتاب ها در زبان های مختلف زنده دنیا موجود می باشد. بیش از 11 هزار کتاب صوتی و 50 هزار کتاب نوشتاری در کتابخانه عظیم این مجموعه وجود دارد. هر کتاب با کاور موجود می باشد و به سادگی می توانید کتاب های مختلف را از یک دیگر تمایز دهید. هم چنین برای کتاب های نوشتاری از رنگ بندی های مختلفی می توانید استفاده کنید که کمتر به چشمانتان فشار می آورد. Be Smart با وجود این که رایگان است، هیچ تبلیغ و پاپ آپ آزاردهنده ای را نشان نمی دهد.

تنها کتاب دلخواه خود را انتخاب کنید و شروع به مطالعه نمایید. باگ های جزئی نسخه پیشین برطرف شده است و حالا می توانید در چهار رنگ بندی مختلف کتاب های خود را مشاهده کنید. کتاب های صوتی با زبان مناسب خوانده می شوند و توسط مترجم های صوتی اتوماتیک تولید نمی گردند. کتاب های این مجموعه در زبان های انگلیسی، فرانسوی، پرتقالی و بسیاری دیگر ارائه شده اند. Be Smart بر روی اندروید 5 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Be Smart :


- دارای امتیاز 4.6 از 5 در گوگل پلی

- ارائه شده به شکل کاملا رایگان

- بدون نمایش تبلیغات

- پوشش چندین زبان زنده دنیا

- دارای بیش از 50 هزار کتاب نوشتاری

- شامل بیش از 11 هزار کتاب صوتی

- نمایش کتاب های نوشتاری با رنگ بندی های مختلف

- نمایش کاور کتاب ها برای تمایز راحت تر آن ها


تصاویری از محیط نرم افزار Be Smart :


دانلود Be Smart برای اندروید  دانلود Be Smart برای اندروید  دانلود Be Smart برای اندروید  دانلود Be Smart برای اندروید  دانلود Be Smart برای اندروید


پسورد فایل :
کپی