آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Material Lock 2.7 قفل برنامه های اندروید

دانلود Material Lock برای اندروید

Material Lock گالری خود، فیلم ها، پیام ها، یا مسنجر های خود را قفل کنید و از آن ها در مقابل دوستان یا افراد کنکجاو محافظت کنید. اگر پسورد خورد را فراموش کرده اید، میتوانید آن را بازیابی کنید. تنها کافیست از قابلیت Forgot password استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که نیاز به پاسخ دادن به پرسش امنیتی خواهید داشت. این اپلیکیشن قادر به قفل کردن سیستم شما از راه دور است. حتی می توانید برای این نرم افزار برنامه زمانی تعیین کنید تا پروسه قفل شدن به شکل خودکار رخ دهد. حالت های مختلفی برای قفل کردن پشتیبانی می شود که از جمله آن ها می توان به قفل کردن با الگو، پینکد، و اثر انگشت اشاره کرد.

با پیام متنی می توانید تمام اپ های خود را قفل کنید. Material Lock دارای طراحی متریال و جذابی می باشد که کار کردن با آن آسان است. این اپلیکیشن مصرف باتری و مموری نامحسوسی دارد. مشکلی که با قابلیت Remote lock وجود داشت اکنون برطرف شده است و با خیال راحت می توانید از این قابلیت از برنامه استفاده کنید. این نرم افزار بیش از صد هزار کاربر به خود اختصاص داده و امتیاز 4.3 از 5 را در گوگل پلی بدست آورده است. Material Lock بر روی اندروید 5.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار Material Lock


- مصرف اندک از باتر یو مموری

- قفل کردن اپلیکیشن های دلخواه

- پشتیبانی از حسگر اثر انگشت

- امکان بازیابی رمز عبور

- تعیین کردن برنامه زمانی برای قفل کردن

- قفل کردن تمام اپلیکیشن ها از راه دور

- دارای طراحی متریال و جذاب

- قفل کردن اپ ها با الگو


تصاویری از محیط نرم افزاار Material Lock :


دانلود Material Lock برای اندروید  دانلود Material Lock برای اندروید  دانلود Material Lock برای اندروید  دانلود Material Lock برای اندروید  دانلود Material Lock برای اندروید


پسورد فایل :
کپی