مجازی شو
شید
دانلود اپلیکییشن پاتوق
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود Confide 5.9.3 مسنجر امن کنفاید برای اندروید

دانلود Confide برای اندروید

Confide آیا تا به حال شده است که متن یا ایمیلی را نوشته باشید و بخواهید پیامتان کاملا ایمن باقی بماند؟ اگر بله، این برنامه را دوست خواهید داشت. Confide توسط بیش از 180 کشور از سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. پیام ها به شکل end to end رمزگذاری می شوند و زمانی که خوانده شوند برای همیشه پاک می گردند. این نرم افزار جلوی گرفتن اسکرین شات از پیام ها را نیز می گیرد. می توانید پیام های متنی، تصویری، ویدیویی و صوتی ارسال کنید و هم چنین اسناد خود را به سادگی ضمیمه کنید.

از چت گروهی یا 1 به 1 پشتیبانی می شود. این نرم افزار چند پلتفرمی بوده و برای دسکتاپ نیزتوسعه داده شده است و به شکل رایگان می توان از آن استفاده کرد. اگر به دنبال مسنجری امن هستید که با کمک آن پیام های خود را به سادگی و با سرعت بالا ارسال کنید، یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما استفاده از این برنامه است. هیچ ردپایی از پیام های ارسالی شما باقی نخواهد ماند. امکان retract کردن پیام ها را دارید و در صورت نیاز می توانید آن ها را unread نیز کنید. Confide بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

Confide


ویژگی های نرم افزار Confide :


- گفت و گوی شخصی یا گروهی

- ارائه شده برای دسکتاپ و اسمارتفون ها

- ناپدید شدن پیام ها پس از مشاهده آن ها

- رمزگذاری end to end پیام ها

- جلوگیری از اسکرین شات گرفتن از پیام ها

- اضافه کردن فایل های ضمیمه به شکل دلخواه

- ارسال پیام های صوتی

تصاویری از محیط نرم افزار Confide :


دانلود Confide برای اندروید  دانلود Confide برای اندروید  دانلود Confide برای اندروید  دانلود Confide برای اندروید  دانلود Confide برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 28 مگابایت
   (3.6/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت