آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Gentle Cleaner & Booster 1.3.3 پاک کننده و تقویت کننده اندروید

دانلود Gentle Cleaner & Booster برای اندروید

Gentle Cleaner & Booster یکی از بهترین برنامه های حذف اطلاعات غیر ضروری از اندروید می باشد. شما می توانید تصاویر تکراری خود را حذف کنید و سیستم خود را مورد پایش قرار دهید. این برنامه تمام مموری شما را تخلیه می کند و  عملکرد سیستم شما را بهینه می کند که در نتیجه آن اندروید شما سریع تر می شود. شما می توانید فضای قابل توجهی از سیستم خود را آزاد کنید، رم خود را خالی کنید، و بازی های خود را بهتر اجرا کنید. سرعت این برنامه بالاست و کار کردن با آن آسان می باشد. برای استفاده از آن تنها کاری که لازم است انجام دهید نصب آن، زدن بر روی run با یک ضربه و صبر کردن است.

این نرم افزار به شکل خودکار سیستم شما را بررسی می کند، فایل های غیر ضروری را پیدا می کند و سپس با حذف آن ها فضای سیستم شما را آزاد می کند. Gentle Cleaner & Booster گروهی از فایل های تکراری را نشان می دهد. شما می توانید فایل های موقتی و کش ها را با کمک این برنامه پیدا کنید و با حذف آن ها سیستم خود را بهینه کنید. این نرم افزار در حفظ انرژی سیستم نیز نقش دارد و سبب افزایش طول عمر باتری شما می شود. می توانید task های درحال اجرا را ببندید. Gentle Cleaner & Booster بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجراست.


ویژگی های نرم افزار Gentle Cleaner & Booster :


- رابط کاربری بسیار ساده

- افزایش دادن فضای خالی سیستم

- یافتن فایل های قدیمی و تکراری

- خالی کردن رم سیستم

- بهبود اجرای بازی های سنگین

- حذف فایل های موقتی نظیر کش

- سرعت بالا در آنالیز سیستم

تصاویری از محیط نرم افزار Gentle Cleaner & Booster :


دانلود Gentle Cleaner & Booster برای اندروید  دانلود Gentle Cleaner & Booster برای اندروید  دانلود Gentle Cleaner & Booster برای اندروید  دانلود Gentle Cleaner & Booster برای اندروید  دانلود Gentle Cleaner & Booster برای اندروید


پسورد فایل :
کپی