آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود GOM Player 1.9.3 پلیر ویدیو محبوب برای اندروید

دانلود GOM Player برای اندروید

GOM Player از آسان ترین و راحت ترین مولتی مدیا پلیر اسمارتفون ها بر روی گوشی خود لذت ببرید. این نرم افزار از تمامی اماکان استاندارد نظیر مدیریت فایل های زیرنویس، کنترل نور، کنترل سرعت، finger gesture و ... پشتیبانی می کند. شما می توانید فایل های ویدیویی non-encoded را بر روی سیستم خود بدون مشکل اجرا کنید. از ویدیوهای 360 درجه ای نیز پشتیبانی می شود. رابط کاربری برنامه به شکل دوستانه ای طراحی شده است که با اسلاید کردن منو ها به امکانات مختلف برنامه دسترسی پیدا کنید. شما می توانید لیست ویدیوهای محبوب خود را مدیریت کنید، و در صورت نیاز از فیلم خود اسکرین شات بگیرید.

از sleep timer نیز پشتیبانی می شود، با این قابلیت پخش فایل مدیای شما در زمانی که تعیین کرده اید قطع می شود. شما می توانید این برنامه را به دراپ باکس، گوگل درایو، وان درایو، WebDAV و FTP متصل کنید. این نرم افزار از تنظیمات پیشرفته ای نیز پشتیبانی می کند که به کار کاربران حرفه ای تر می آید. GOM Player امتیاز 4.1 از 5 را از کاربران گوگل پلی دریافت گرده است و برای بیش از 5 میلیون بار از سراسر جهان دانلود شده است. این نرم افزار ار می توانید بر روی اندروید 4.4 به بالا اجرا کنید.


دانلود GOM Player

✅ نام نرم افزارGOM Player❤️ تعداد دانلود4399
⭐نسخه نرم افزار1.9.3🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4🔆 حجم فایل67 مگابایت

ویژگی های نرم افزار GOM Player


- دارای بیش از 5 میلیون کاربر

- امکان متصل کردن برنامه به فضای ابری

- رابط کاربری بسیار ساده

- پشتیبانی از ویدیوهای اینکود نشده

- نمایش ویدوهای 360 درجه

- مدیریت کردن فایل های زیرنویس

- مدیریت لیست فایل های ویدیویی

تصاویری از محیط نرم افزار GOM Player :


دانلود GOM Player برای اندروید  دانلود GOM Player برای اندروید  دانلود GOM Player برای اندروید  دانلود GOM Player برای اندروید  دانلود GOM Player برای اندروید  دانلود GOM Player برای اندروید


پسورد فایل :
کپی