آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود All Backup & Restore 3.3.3 بازیابی و پشتیبان گیری اندروید

دانلود All Backup Restore برای اندروید

All Backup & Restore با استفاده از این برنامه قادر به پشتیبان گیری و بازیابی مخاطبین، اپلیکیشن ها، پیامک ها، تاریخچه تماس ها و تقویم های خود به حافظه داخلی سیستمتان خواهید بود. اگر به دنبال بازگرداندن سیستم به تنظیمان کارخانه هستید، مطمئن شوید که فولدر پیش فرض پشتیبان های این برنامه را در sd card خود تعیین کنید، در غیر این صورت خود فولدری که در حافظه داخلیتان برای پشتیبان ها به وجود آمده است را در sd card خود کپی کنید.
اگر چنین کاری را انجام ندهید پس از ریست فکتوری، فایل های پشتیبان شما نیز به همراه دیگر اطلاعات موجود در حافظه داخلیتان از دست خواهد رفت. در حال حاضر این برنامه از تصاویر، ویدیو ها و دیگر انواع فایل های مدیا پشتیبانی نمی کند. شما قادر به پشتیبان رفتن از مخاطبین مهم خود، و بازیابی آن ها در هر زمانی که بخواهید خواهید بود. پیامک ها امروزه بسیار مهم هستند، با یک ضربه می توانید به سادگی از آن ها پشتیبان تهیه کنید. در حالی که سیستم خود را ریست یا فرمت می کنید، ممکن است لوگ های تماس هایتان از دست برود. با این برنامه می توانید پشتیبانی تهیه کنید و آن را در فضای ابری با گزینه share ذخیره سازی کنید. All Backup & Restore بر روی اندروید 4.1 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار All Backup & Restore


- از مخاطبین مهم خود پشتیبان تهیه کنید.

- محل ذخیره سازی پشتیبان ها را تغییر دهید.

- امکان حذف فایل ها وجود دارد.

- مشاهده محتوای فایل های پشتیبان برای تایید

- امکان انتخاب آیتم ها از لیست پشتیبان ها

- ذخیره سازی رویدادهای تقویم

- امکان ذخیره سازی داده ها در sd card

تصاویری از محیط نرم افزار All Backup & Restore:


دانلود All Backup Restore برای اندروید  دانلود All Backup Restore برای اندروید  دانلود All Backup Restore برای اندروید  دانلود All Backup Restore برای اندروید  دانلود All Backup Restore برای اندروید


پسورد فایل :
کپی