آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود برنامه اجرای بدون لگ بازی ها برای اندروید PGT +: Pro GFX 0.23.4

دانلود PUB Gfx برای اندروید

PUB Gfx  یکی از پیشرفته ترین اپلیکیشن های بهینه سازی بازی می باشد که توسط توسعه دهنده XDA تست و تایید شده است. هر بازیکن battle royal ای می تواند گرافیک بازی را پایین بیاورد و از memory boost استفاده کند تا بازی خود را بدون لگ انجام دهد. می توانید گرافیک HDR را فعال کنید، حد fps را بردارید و از دیگر تنظیمات مختلف استفاده کنید تا سایه، جزئیات، افکت های جانبی و ... را تنظیم کنید. این اپلیکیشن قادر به بهینه سازی GPU سیستم شما و به کار بردن ویژگی هایی نظیر hardware accelerated rendering برای بهینه سازی هرچه بیشتر بازی هاست. PUB Gfx ورژن پرمیوم اپلیکیشنی با همین نام می باشد که برای دانلود آن در گوگل پلی باید 0.69 یورو پرداخت کنید.
تم تاریک نیز برای برنامه توسعه داده شده است تا شب ها راحت تر با آن کار کنید. بیش از 1000 ابزار مختلف برای تنظیم ویژگی های مختلف بازی وجود دارد. تقریبا هر ویژگی گرافیکی ای را می توانید درون این اپلیکیشن تنظیم کنید. اگر در اجرای بازی pubg در سیستم خود به مشکل خورده اید و دائما با لگ مواجه می شوید، با نصب این برنامه و بهینه سازی تنظیمات آن قادر به اجرای بدون مشکل این بازی جذاب خواهید بود. باگ نسخه های پیشین برطرف شده است و با خیال راحت از تمام امکانات برنامه می توانید استفاده کنید. PUB Gfx بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل اجراست.

دانلود PGT +: Pro GFX

✅ نام نرم افزارPGT +: Pro GFX❤️ تعداد دانلود15722
⭐نسخه نرم افزار0.23.4🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.3🔆 حجم فایل7 مگابایت

ویژگی های نرم افزار PUB Gfx


- خالی کردن رم از برنامه های پس زمینه پابجی

- تنظیم کردن افکت های بصری

- نمایش بازی با کیفیت HD بدون لگ

- افزایش دادن فریم ریت بازی

- سازگار با سرورهای مختلف

- دارای تم تاریک برای استفاده در شب

- دارای بهترین تنظیمات برای بهبود بازی ها

- انتخاب فرمت دلخواه برای رنگ بندی

تصاویری از محیط نرم افزار PUB Gfx :


دانلود PUB Gfx برای اندروید  دانلود PUB Gfx برای اندروید  دانلود PUB Gfx برای اندروید  دانلود PUB Gfx برای اندروید  دانلود PUB Gfx برای اندروید


پسورد فایل :
کپی