آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود برنامه اجرای برنامه و بازی جاوا برای اندروید J2ME Loader 1.7.8-play

دانلود J2ME Loader برای اندروید

J2ME Loader  یکی از بهترین نرم افزار های موجود برای شبیه سازی بازی ها و اپلیکیشن های جاوا در سیستم عامل اندرویدی است. این نرم افزار به شکل سورس باز ارائه شده است و می توانید در توسعه آن شرکت کنید. این برنامه رایگان، دائما بروزرسانی می شود و ویژگی های تازه ای به آن اضافه می گردد. این شبیه ساز دارای کیبورد مجازی نیز هست که انجام بازی ها را برای شما آسان می سازد. می توانید رزولوشن و دیگر تنظیمات بازی ها را تنظیم کنید. تقریبا از تمامی بازی های دو بعدی پشتیبانی می شود، با این حال ممکن است در کار با بازی های سه بعدی به مشکل بخورید. این اپلیکیشن سایز بازی را متناسب با صفحه نمایش گوشی شما تنظیم می کند تا بهترین تجربه کاربری را بدست آورید. بیش از یک میلیون کاربر این نرم افزار را دانلود کرده اند و از آن راضی هستند. J2ME Loader بسیار کم حجم است و کمتر از 3 مگابایت از فضای سیستم شما را اشغال خواهد کرد. تنظیماتی مانند فونت، scaling، فیلتر گذاری، HW acceleration و ... نیز وجود دارد که به بهینه سازی هرچه بیشتر نمایش بازی ها کمک می کند.
طراحی J2ME Loader ساده بوده و کلاسیک است. کافیست بازی هایی که تحت جاوا نوشته شده اند را وارد این برنامه کنید و به راحتی آن ها را اجرا نمایید. از آن جایی که این نرم افزار به شکل سورس باز ارائه شده است، هیچ کدام از امکانات آن پولی نیست. J2ME Loader بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

دانلود J2ME Loader

✅ نام نرم افزارJ2ME Loader❤️ تعداد دانلود2102
⭐نسخه نرم افزار1.7.8-play🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.4 به بالا🔆 حجم فایل2 مگابایت

ویژگی های نرم افزار J2ME Loader


- دارای بیش از یک میلیون کاربر

- بسیار کم حجم و سبک

- شبیه سازی انواع اپلیکیشن های جاوا

- پشتیبانی از تقریبا تمامی بازی های دو بعدی

- ارائه شده به شکل سورس باز

- بسیار کم حجم و سبک

- دارای کیبورد مجازی پیشرفته

- رابط کاربری کلاسیک و ساده

تصاویری از محیط نرم افزار J2ME Loader :


دانلود J2ME Loader برای اندروید  دانلود J2ME Loader برای اندروید  دانلود J2ME Loader برای اندروید  دانلود J2ME Loader برای اندروید  دانلود J2ME Loader برای اندروید


پسورد فایل :
کپی