زولا
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود اینستا اکستریم Insta Xtreme 20 اینستاگرام مود شده با امکانات عالی برای اندروید

دانلود InstaXtreme Android برای اندروید

Insta Xtreme اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان تبدیل شده است. در این شبکه اجتماعی می توان مجموعه عظیمی از تصاویر و ویدیوهای جذاب را دید. اما یکی از مشکلات بزرگی که در اینستاگرام به چشم می خورد این است که در آن امکان دانلود تصاویر و فایل های ویدویی وجود ندارد. برای همین نسخه های غیر رسمی ای برای اینستاگرام منتشر شده اند که این قابلیت را به کاربر ارائه می کنند و Insta Xtreme یکی از آن هاست. با کمک این نرم افزار می توانید هر پروفایلی را مشاهده کنید و عکس ها یا فایل های ویدیویی آن را دانلود نمایید. دوکمه ای در این برنامه گنجانده شده است که با ضربه بر روی آن، محتوای دلخواه شما در سیستمتان ذخیره سازی می شود. قابلیت جالب دیگر این نرم افزار، امکان دانلود گروهی تصاویر و فایل های ویدویی است یکی دیگر از رقبای این نرم افزار دانلود برنامه Friendly for Instagram می باشد.

یعنی می توانید به شکل همزمان چند فایل ویدیویی را دانلود کنید و در وقت خود صرفه کنید. با این حال نقطه ضعفی که در این اپلیکیشن به چشم می خورد، عدم سازگاری آن با IGTV است. بنابرین اگر به دنبال دانلود استریم ها از اینستاگرام هستید، برنامه دیگری را دانلود کنید. Insta Xtreme رابط کاربری ساده و مناسبی دارد و می توانید آن را بر روی اندروید 6 به بالا اجرا کنید. دانلود اینستاگرام برای کامپیوتر نیز در پست های قبل تر قرار گرفته بود.

ویژگی های نرم افزار InstaXtreme Android


- دانلود تصاویر از اینستاگرام

- مشاهده هر پروفایلی

- دانلود فایل های ویدیویی با سرعت بالا

- امکان دانلود گروهی محتوا از اینستاگرام

- دارای دوکمه مخصوص دانلود

- رابط کاربری دوستانه و مناسب

- امن؛ حفظ حریم شخصی کاربر

- مورد رضایت کاربران


یک پیشنهاد : آنفالویاب اینستاگرام را هم با کلیک روی لینک می توانید دانلود کنید !


نکته : نسخه های کلون قابلیت نصب کنار اینستاگرام اصلی را دارا می باشند و نسخه های غیر کلون جایگزین اینستاگرام اصلی می شوند.
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت