آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود SpotiQ 12.5 برنامه اکولایزر حرفه ای برای اندروید

دانلود SpotiQ برای اندروید

SpotiQ اکولایزر و تقویت کننده bass حرفه ای است که از جهات مختلف امکان شخصی سازی موزیک ها را به شما می دهد. این برنامه دارای 5 باند مختلف می باشد. اکولایزر برنامه دارای حالت های پیشفرضی نیز هست که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. جلوه جدیدی به آهنگ های خود ببخشید. این اپلیکیشن قادر به تنظیم خودکار حجم صدا نیز هست. SpotiQ برای اسپوتیفای ارائه شده است تا موسیقی های آن را با کیفیت بهتری بشنوید.

پس از نصب برنامه، آن را با spotify همگام سازی کنید. از یکی از preset های برنامه استفاده کنید یا حالت دلخواه خود را بسازید. سپس آهنگ دلخواه خود را اجرا کنید. SpotiQ دارای کنترلر های مناسبی برای تنظیم صداست. رابط کاربری برنامه طراحی کاملا مدرنی دارد که کار تنظیم کردن موسیقی ها را آسان می سازد. می توانید به تعداد نامحدودی پروفایل دلخواه بسازید و از آن ها استفاده کنید. SpotiQ به شکل خودکار حالت هایی که تنظیم کرده اید را در گوگل درایوتان ذخیره سازی می کند. ده ها preset پیش فرض نیز وجود دارد که برای سبک های مختلف موسیقی ارائه شده است.

SpotiQ دارای دو تم تیره و روشن می باشد. کیفیت صدای شما بهبود پیدا می کند و تبلیغ مزاحمی را مشاهده نخواهید کرد. این اپلیکیشن بر روی اندروید 8 به بالا قابل اجراست. دانلود نرم افزار Equalizer music player booster از دیگر برنامه ها در زمینه اکولایزر می باشد.


دانلود SpotiQ

✅ نام نرم افزار SpotiQ ❤️ تعداد دانلود 1917
⭐نسخه نرم افزار 12.5 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   اندروید 8 🔆 حجم فایل 4 مگابایت

ویژگی های نرم افزار SpotiQ


- همگام سازی با spotify

- دارای اکولایزر 5 باندی

- تنظیم کردن حجم صدا به شکل خودکار

- پشتیبان گیری از اطلاعات در گوگل درایو

- رابط کاربری کاملا مدرن

- دارای دو تم تیره و روشن

- دارای preset های مختلف برای انواع سبک ها

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

تصاویری از محیط نرم افزار SpotiQ :


دانلود SpotiQ برای اندروید  دانلود SpotiQ برای اندروید  دانلود SpotiQ برای اندروید  دانلود SpotiQ برای اندروید  دانلود SpotiQ برای اندروید


پسورد فایل :
کپی