زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود Screenshot Utility 1.1.1 شخصی سازی اسکرین شات برای اندروید

دانلود Screenshot Utility برای اندروید

Screenshot Utility نرم افزاری کاربردی برای شخصی سازی تصاویر اسکرین شات می باشد. هم اکنون می توانید چند اسکرین شات را به شکل همزمان پاک کنید. امکان کشیدن اشکال دلخواه بر روی اسکرین شات وجود دارد. می توانید بخش های دلخواه خود را های لایت کنید؛ و یا از حالت text mode استفاده کنید و لایه های متنی اضافه نمایید. رنگ های متنوعی در اختیارتان قرار می گیرد. علاوه بر این ابزار برش حرفه ای و انعطاف پذیری در برنامه گنجانده شده است که کار شخصی سازی اسکرین شات ها را به شدت آسان تر می سازد. حتی می توانید بخش های دلخواه از تصاویرتان را مات کنید. Screenshot Utility دارای ابزاری همچون پیکان، رسم، خط، جعبه، دایره، متن، برش، مات کردن و حذف کردن است.

اشتراک گذاری اسکرین شات ها به راحتی انجام می شود. این نرم افزار بیش از صد هزار کاربر به خود اختصاص داده است. در برخی از سیستم ها؛ با انتخاب عکس ها از گالری برنامه کرش می خورد که هم اکنون چنین مشکلی برطرف شده است. Screenshot Utility حجم بسیار کمی دارد و به 4 مگابایت هم نمی رسد. رابط کاربری برنامه مطابق استانداردهای متریال گوگل توسعه داده شده است و در کار با آن احساس راحتی خواهید کرد. Screenshot Utility امتیاز 4 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده است و بر روی تبلت ها نیز بدون مشکل اجرا می گردد. این نرم افزار با اندروید 4.2 به بالا سازگار می باشد. همچنین ابزارهای اسکرین شات با یک کلیک از صفحه اندروید , دانلود Screen Master Pro , دانلود LongShot for long screenshot نیر در دسترس می باشد.

ویژگی های نرم افزار Screenshot Utility


- حل شدن مشکل گالری

- اشتراک گذاری آسان تصاویر با سایر افراد

- بسیار کم حجم و سبک

- اضافه کردن متن به اسکرین شات ها

- مات کردن بخش های دلخواه

- ابزار حرفه ای برش اسکرین شات

- امکان حذف کردن چند تصویر به شکل همزمان

- عدم نیاز به داشتن دسترسی روت

- رابط کاربری متریال


تصاویری از محیط نرم افزار Screenshot Utility :


دانلود Screenshot Utility برای اندروید  دانلود Screenshot Utility برای اندروید  دانلود Screenshot Utility برای اندروید  دانلود Screenshot Utility برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 3 مگابایت
   (3.88/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت