آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود Readler great reader 1.3.6 کتابخوان سریع برای اندروید

دانلود Readler برای اندروید

Readler great reader نرم افزاری ایده آل برای خواندن انواع فایل ها و pdf ها، مجلات، کمیک ها و ... می باشد. این نرم افزار نه تنها به شکل رایگان ارائه ده است، بلکه تبلیغی نیز نشان نمی دهد که کار با آن را لذت بخش می کند. Readler great reader از فرمت هایی نظیر PDF, DJVU, CBR, CBZ پشتیبانی می کند بنابرین تقریبا می توانید هر کتاب الکترونیکی ای را در این برنامه بیابید. فایل های pdfتان را وارد برنامه کنید تا راحت تر بتوانید به مطالعه آن ها بپردازید. امکان مطالعه در هر دو حالت افقی و عمودی وجود دارد. کتابخانه زیبایی در برنامه وجود دارد که میزان پیشرفت شما در کتاب هایی که خوانده اید را نشان می دهد. امکان جست و جو و مرتب کردن فایل ها را نیز خواهید داشت. امکان جست و جوی متن دلخواه در کتاب ها را نیز خواهید داشت. کار کردن با این اپلیکیشن آسان می باشد. فایل های دلخواه خود را دانلود کنید و به سرعت به مطالعه آن ها مشغول شوید.

این نرم افزار حتی فایل های بسیار حجیم را به آسانی باز می کند. می توانید فایل ها را از فضای ابری، مرورگرها، یا هر اپلیکیشنی به برنامه اضافه کنید. علاوه بر این قادر به رسم اشکال دلخواه روی فایل هایتان خواهید بود. علاوه بر این می توانید هر چیزی را که کشیده اید به سرعت پاک کنید. یادداشت برداری، و اضافه کردن بوک مارک نیز از جمله ابزار هایی است که به کارتان خواهد آمد. یادداشت ها و کامنت هایتان را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. Readler great reader بیش از 1 میلیون کاربر دارد و امتیاز 4.2 از 5 را کسب کرده است. این برنامه را می توانید روی اندروید 4 به بالا اجرا کنید. . دانلود Lithium: EPUB Reader , دانلود uPDF – PDF Reader و دانلود Aldiko Book Reader از بهترین پی دی اف خوان اندروید می باشند.

ویژگی های نرم افزار Readler great reader :


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- مطالعه در هر دو حالت افقی و عمودی

- باز کردن فایل های سنگین

- سازگار با انواع فرمت های کتاب های الکترونیک

- جست و جو کردن متن دلخواه درفایل

- رسم شکل روی pdf

- یادداشت برداری و اضافه کردن بوک مارک

- بدون تبلیغات آزاردهنده

- مشاهده فایل ها در مکان های مختلف

تصاویری از محیط نرم افزار Readler great reader :


دانلود Readler برای اندروید  دانلود Readler برای اندروید  دانلود Readler برای اندروید  دانلود Readler برای اندروید  دانلود Readler برای اندروید


پسورد فایل :
کپی