زولا
پیام رسان
شید
دانلود رایگان / موبایل / نرم افزار اندروید / دانلود 2.0.0 Fire Messenger for SMS مسنجر فایر برای پیامک ها اندروید

دانلود Fire Messenger for SMS برای اندروید

Fire Messenger for SMS این برنامه کار ارسال و دریافت پیامک ها را برای شما آسان می کند. این برنامه روی پیام های شما رمزگذاری انجام می دهد و آن ها را به شکل امن در سیستم شما نگه می دارد. این برنامه از سیستم هایی که دارای دو سیم کارت هستند نیز پشتیبانی می کند. Fire Messenger for SMS به شکل جذابی طراحی شده است که ظاهری فوق العاده به پیامک های شما می بخشد. هیچ کس نمی تواند از پیامک هایی که ارسال کرده اید اسکرین شات تهیه کند. قادر به پاک کردن call log ها از مخاطبین خصوصیتان بعد از هر تماس هستید. این اپلیکیشن بیش از 3000 اموجی جالب در اختیار شما می گذارد.

می توانید برای پیامک هایتان برنامه زمانی تعیین کنید و آن ها را در زمان دلخواه ارسال کنید. این نوع پیامک ها را می توان تغییر داد و کنسل کرد. این نرم افزار هزاارن گیف رایج و جذاب را به شکل رایگان در اختیار شما می گذارد. Fire Messenger for SMS با android wear ها هم سازگار است و بدون مشکل روی آن ها اجرا می شود. می توانید پیامک هایتان را پنهان کنید تا کسی نتواند آن ها را مشاهده کند. این اپلیکیشن قادر به بلاک کردن پیامک های مزاحم نیز هست. Fire Messenger for SMS قادر به پشتیبان گیری و بازیابی پیامک ها نیز هست. این برنامه را می توانید روی اندروید 6 به بالا اجرا کنید.

ویژگی های نرم افزار Fire Messenger for SMS


- دارای بیش از 50 هزار کاربر

- کسب امتیاز 4.5 از 5 در گوگل پلی

- دارای بیش از 3000 اموجی

- پشتیبانی از سیستم های دو سیم کارتی

- بلاک کردن پیامک های مزاحم

- اضافه کردن پیامک ها به لیست پنهان

- دارای گیف های متحرک متنوع

- ارسال تصاویر و سایر فایل ها در mms

- رابط کاربری جذاب

تصاویری از محیط نرم افزار Fire Messenger for SMS :


دانلود Fire Messenger for SMS برای اندروید  دانلود Fire Messenger for SMS برای اندروید  دانلود Fire Messenger for SMS برای اندروید  دانلود Fire Messenger for SMS برای اندروید  دانلود Fire Messenger for SMS برای اندروید

لیست دانلود
  حجم فایل: 28 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت