آروان
بازی رایس
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 4.6 AmoledPix مجموعه والپیپرهای تیره 4k برای اندروید

دانلود AmoledPix برای اندروید

AmoledPix اگر به دنبال والپیپرهای تیره هستید، این برنامه را امتحان کنید. در حال حاضر بیش از 20 هزار والپیپر را می توانید در مجموعه عظیم این برنامه پیدا کنید. این تعداد هر روز بیشتر و بیشتر می شود و مدام می توانید والپیپرهای تازه ای تجربه کنید. والپیپر های تیره نه تنها ظاهر سیستم شما را جذاب تر می کنند، بلکه امکان صرفه جویی در مصرف باتری را نیز فراهم می کنند. AmoledPix در حال حاضر 25 دسته بندی مختلف برای عکس ها ارائه شده است که شامل ابر قهرمانان، ماشین ها، ساختار ها، دخترانه، بازی، مینیمال و بسیاری دیگر می شود. کیفیت والپیپرهای ارائه شده 4k می باشد.

نمی خواهید والپیپر گوشی خود را هر روز دستی عوض کنید؟ جای نگرانی وجود ندارد. با ویژگی auto wallpaper changer عکس های پس زمینه گوشی شما به شکل خودکار تغییر پیدا می کند. کافیست عکس های مورد علاقه خود را روی گوشیتان دانلود کنید. سپس با تنظیمات مختلفی که درون برنامه ارائه می شود قادر به تغییر دادن والپیپرهایتان به شکل خودکار هستید. برای تغییر دادن والپیپر حتی می توانید از فرمان های لمسی استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید با دوبار ضربه زدن بر روی صفحه گوشی، والپیپر آن را تغییر دهید. AmoledPix امتیاز 4.2 از 5 را در گوگل پلی کسب کرده است. این نرم افزار را می توانید بر روی اندروید 4.2 به بالا اجرا کنید.


دانلود AmoledPix

✅ نام نرم افزارAmoledPix❤️ تعداد دانلود597
⭐نسخه نرم افزار4.6🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 4.2🔆 حجم فایل13 مگابایت

ویژگی های نرم افزار AmoledPix :


- بیش از 1 میلیون کاربر

- ارائه 25 دسته بندی مختلف

- بروز شدن روزانه والپیپرها

- کیفیت 4k والپیپر ها

- تغییر پیدا کردن خودکار والپیپر ها

- کاهش مصرف باتری

- تنظیمات متعدد برای تغییر دادن والپیپرها

تصاویری از محیط بازی AmoledPix :


دانلود AmoledPix برای اندروید  دانلود AmoledPix برای اندروید  دانلود AmoledPix برای اندروید  دانلود AmoledPix برای اندروید


پسورد فایل :
کپی