آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب 3.1.8 QRbot برنامه اسکن بارکدهای QR برای اندروید

دانلود QRbot برای اندروید

QRbot نرم افزاری کاربردی برای اسکن کردن انواع بارکدهای qr می باشد. به راحتی می توانید اطلاعاتی که اسکن کرده اید را مدیریت کنید. به عنوان مثال اگر بارکد دارای اطلاعات تماس باشد، می تاونید آن را به لیست مخاطبین اضافه کنید. اگر بارکد برای وصل شدن به وای فای طراحی شده است، با یک کلیک قادر به متصل شدن به آن خواهید بود. با این اپلیکیشن به راحتی می توانید اطلاعات دلخواه مثل لینک وب سایت ها را به اشتراک بگذارید.

QRbot: QR & barcode reader از تمام فرمت های رایج بارکدها که شامل QR, Data Matrix, Aztec, UPC, EAN, Code و بسیاری دیگر می شود، پشتیبانی می کند. با این نرم افزار قادر به باز کردن لینک ها، وصل شدن به وای فای، مشاهده رویدادهای تقویم ها، خواندن VCard ها، پیدا کردن اطلاعات محصولات و ... هستید. با QRbot: QR & barcode reader می توانید از گوشی خود در مقابل لینک های آلوده محافظت کنید. این نرم افزار به کمترین دسترسی های گوشی شما نیاز دارد. می توانید عکس دلخواه خود را اسکن کنید، بدون آن که لازم باشد به این برنامه، دسترسی به حافظه داخلی گوشیتان را بدهید. حتی می توانید اطلاعتتان را به اشتراک بگذارید، دبون این که لازم باشد دسترسی به مخاطبین خود دهید. QRbot: QR & barcode reader بر روی اندروید های مختلف با توجه به سیستمی که دارید قابل اجراست. دانلود نرم افزار QR BarCode و دانلود ByteScout BarCode Reader از دیگر برنامه های اسکن امن بارکدهای QR می باشد.


دانلود QRbot

✅ نام نرم افزارQRbot❤️ تعداد دانلود789
⭐نسخه نرم افزار3.1.8🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6🔆 حجم فایل4.5 مگابایت

ویژگی های نرم افزار QRbot: QR & barcode reader


- دارای بیش از 1 میلیون کاربر

- لینک وب سایت ها

- مشاهده شماره مقاله ها

- مشاهده رویداد های تقویم

- مشاهده ایمیل، اس ام اس و ....

- مشاهده وای فای

- عدم نیاز به دسترسی هاض اضافی

- نمایش موقعیت مکانی

تصاویری از محیط نرم افزار QRbot: QR & barcode reader :


دانلود QRbot برای اندروید  دانلود QRbot برای اندروید  دانلود QRbot برای اندروید  دانلود QRbot برای اندروید  دانلود QRbot برای اندروید


پسورد فایل :
کپی