آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود 1.3.8 ROM Installer نرم افزار نصب رام روی اندروید

دانلود ROM Installer برای اندروید

ROM Installer نرم افزاری بی نظیر برای سیستم های روت شده می باشد که با آ« می توانید رام ها و ZIP های اختصاصی را به راحتی پیدا کنید. این اپلیکیشن، یکی از نرم افزار های پیشرو در زمینه عرضه رام های اختصاصی می باشد. با این نرم افزار می توانید جدیدترین رام های موجود برای سیستم عامل اندروید را پیدا کنید. از جمله رام های محبوب این برنامه CyanogenMod، Android Open Kang Project، Paranoid Android, OMNI, Carbon, Slim, Vanir, PAC-man  و بسیاری دیگر می باشد. برای این که یک رام را بتوانید مشاهده کنید، سیستمتان باید قابلیت نصب آن را داشته باشد. با یک کلیک می توانید جدیدترین twrp و Clockworkmod را نصب نمایید.
 پشتیبان گیری و بازیابی رام فعلی سیستم شما امکان پذیر است. این شامل کرنل شما هم می شود. نصب کردن queue برای فلش کردن چندین فایل زیپ امکان پذیر است. می توانید از goomanager درون برنامه ای این اپ استفاده نمایید. دریافت اعلامیه برای رام هایی که بروزشده اند از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد. فایل های .img را به راحتی توی بوت فلش و بازیابی کنید. امکان حذف کردن اطلاعات، کش، دالویک و بسیاری دیگر وجود دارد. استخراج فایل ها و اپ ها از پشتیبان های nandroid امکان پذیر است. این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های موجود برای بازیابی سیستم های روت شده می باشد. ROM Installer بر روی اندروید 4.4 به بالا قابل اجراست.

ویژگی های نرم افزار ROM Installer

- مخصوص اندرویدهای روت شده
- مشاهده و دانلود رام های محبوب
- استخراج فایل های فشرده شده
- بازیابی اطلاعات یا حذف آن ها
- دریافت اعلامیه برای رام های جدید
- نمایش رام های پشیتبانی شده توسط گوشی

تصاویری از محیط نرم افزار ROM Installer:


دانلود ROM Installer برای اندروید  دانلود ROM Installer برای اندروید  دانلود ROM Installer برای اندروید  دانلود ROM Installer برای اندروید  دانلود ROM Installer برای اندروید


لیست دانلود
  حجم فایل: 20 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت