آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود و نصب Aibi Photo: AI Photo Enhancer 1.53 نرم افزار افزایش کیفیت تصاویر با هوش مصنوعی اندروید

دانلود Aibi Photo

 Aibi Photo: AI Photo Enhancer برای ترمیم و بهبود تصاویر میباشد. این اپلیکیشن از هوش مصنوعی قدرتمندی برای بهبود کیفیت و وضوح تصاویر استفاده می کند و امکاناتی نظیر ترمیم تصاویر قدیمی، رنگی کردن تصاویر سیاه و سفید، و مقایسه تصاویر قبل و بعد از ویرایش را فراهم می کند.

با این اپلیکیشن، شما می توانید به راحتی تصاویر خود را بهبود دهید و به کمک هوش مصنوعی، کیفیت تصاویر خود را به صورت چشمگیری افزایش دهید. از این ویژگی ها می توانید در ترمیم عکس های قدیمی، افزایش وضوح تصاویر تار و بی کیفیت، و تغییر تصاویر سیاه و سفید به تصاویر رنگی بهره برداری کنید. این نرم افزار حرفه ای است که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی پیشرفته، به شما کمک می کند تا عکس های قدیمی و خراب را به عکس های واضح و با کیفیت تبدیل کنید. با این نرم افزار عکس های گذشته شما زنده تر و واضح تر می شوند. می توانید عکس های آسیب دیده و قدیمی خود را ترمیم کنید. نرم افزار قابلیت نصب روی اندروید 7 به بالا را دارا می باشد.

فرآیند استفاده از Aibi برای ترمیم و بهبود عکس ها به نظر می آید به سادگی انجام می شود: عکس مورد نظر را انتخاب کنید، آن را برش دهید (اگر لازم باشد)، بهبودهای مورد نظر را اعمال کنید و تصویر بهبود یافته با کیفیت HD را ذخیره و به اشتراک بگذارید.


دانلود Aibi Photo: AI Photo Enhancer

✅ نام نرم افزارAibi Photo: AI Photo Enhancer❤️ تعداد دانلود468
⭐نسخه نرم افزار1.53🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  اندروید 6 به بالا🔆 حجم فایل99 مگابایت

ویژگی های Aibi Photo: AI Photo Enhancer


- افزایش وضوح تصویر: شما می توانید پرتره ها، عکس های سلفی یا گروهی را وضوح دهید و تصاویر را با کیفیت بالا ذخیره کنید. این نرم افزار از بهبود کیفیت تصاویر فرسوده، عکس های پر سر و صدا و با کیفیت پایین نیز پشتیبانی می کند. دانلود FaceShow و دانلود Genie: Anime AI Art Generator و دانلود Facetune AI Photo/Video Editor و دانلود PicAI Pro و دانلود AI Anime Filter از دیگر نرم افزارهای مرتبط می باشد.
- ترمیم عکس های قدیمی: شما می توانید عکس های قدیمی خود را به وضوح بالاتری ترقی دهید، مشکلات فشرده سازی را برطرف کنید و اشکال انحراف رنگی در عکس های زردی شده را تصحیح کنید.
- تقویت جزئیات صورت: این نرم افزار ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود ویژگی های صورت و افزایش زیبایی در عکس ها ارائه می دهد.
- رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید: Aibi قادر به بازیابی رنگ های اصلی در عکس های سیاه و سفید است تا آنها را زنده و جذاب کند.
- افزایش وضوح تصاویر: این اپلیکیشن با استفاده از هوش مصنوعی قدرتمند، قادر به بهبود وضوح تصاویر تار و بی کیفیت می باشد. با یک لمسه، تصاویر به صورت چشمگیری بهبود می یابند.
- مقایسه تصاویر قبل و بعد: اپلیکیشن اجازه می دهد تا تصاویر اصلی و تصاویر ویرایش شده را با هم مقایسه کنید تا تفاوت های بهبود را مشاهده کنید.
- رابط کاربرپسند: Aibi Photo دارای واسط کاربری ساده و دوستانه ای است که امکان استفاده آسان را فراهم می کند.

Aibi Photo  Aibi Photo  Aibi Photo  Aibi Photo


پسورد فایل :
کپی