آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » نرم افزار فایل اکسپلورر فوق حرفه ای برای اندروید 1.0 mFile Explorer Pro

دانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندروید

در تعریف از نرم افزار  mFile Explorer Pro همین کافی می باشد که این نرم افزار با قیمت 0.59 یورو در گوگل پلی به فروش می رسد، ولی این نرم افزار از کاربران امتیاز 4.9 را دریافت کرده است. امن، آسان، سبک و بدون تبلیغات، یکی از بهترین فایل اکسپلورر های گوگل پلی که به شما کمک می کند که بهتر بتوانید سیستم خود را مدیریت کنید و به گونه ای شایسته فایل های خود را بدون اشکال به اشتراک بگذارید. طراحی Material، موتور جست و جوی جدید و قدرتمند، هر چیزی که نیاز داشته باشید را این نرم افزار برای شما فراهم می سازد. امکاناتی نظیر برش دادن، کپی و پیست کردن و حذف کردن یک فایل، جست و جو یا دیدن جزئیات یک فایل و ... همگی در این نرم افزار هستند. این نرم افزار هوشمند می باشد و می تواند موضوعات مختلف شما را با هوش مصنوعی، مرتب کند. هم چنین تاریخچه اشتراک گذاری هایتان نیز در mfile وجود دارد. برای اجرای این نرم افزار محبوب نیاز به اندروید 4.0 و یا بالاتر دارید.

 

ویژگی های نرم افزار mFile Explorer Pro :

 

- موتور جست و جوی فوق سریع و قدرتمند که امکان یافتن فایل ها را در کمتر از 1 ثانیه برای کاربر فراهم می کند.

- بسیار سبک، تنها 3 مگابایت با امکاناتی نامحدود

- ابزاری مانند برش دادن، کپی و پیست کردن و حذف کننده فایل و ....

- امن و 100% مطمئن، بدون نیاز به هیچ گونه نگرانی اطلاعات شما ایمن خواهند ماند.

- فرقی نمی کند که فایل های شما در sd card باشند یا در internal در هر صورت این مدیر فایل، کار خود را به گونه ای شایسته انجام می دهد.

 

تصاویری از محیط این نرم افزار :

 

دانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندرویددانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندروید  دانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندرویددانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندروید  دانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندرویددانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندروید  دانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندرویددانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندروید  دانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندرویددانلود نرم افزار mFile Explorer Pro برای اندروید

 

پسورد فایل :
کپی