حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » موبایل » نرم افزار اندروید » دانلود تپسی TAPSI 5.7.18 نرم افزار درخواست تاکسی ارزان برای اندروید

دانلود نرم افزار TAP30 برای اندروید

TAP30 تپسی

سرویسی هوشمند برای افرادی است که در تهران زندگی می کنند. TAP30 تپسی به امنیت شما در سفر های بین شهری کمک می کند. تنها با دوبار ضربه زدن بر روی اپلیکشن می توانید راننده ای را مامور کنید که به دنبال شما بیایید و شما را به مقصدی که می خواهید، برساند. دیگر نیازی به تماس تلفنی با آژان سهای مختلف نمی باشد و در هر نقطه ای از تهران که هستید به سادگی می توانید درخواست دهید و به سرعت ماموری برای شما حاضر خواهد شد. نیازی به پرداخت وجه به شکل نقد نمی باشد و دیگر دردسر های پول خورد و ... را تجربه نخواهید کرد، شما می توانید به شکل آنلاین پرداخت اینترنتی انجام دهید.

هر راننده ای که مامور سفر شما می شود، سفیری از برنامه تپسی می باشد. در صورتی که از راننده خود رضایت دارید به او امتیاز دهید تا او به عنوان سفیر منتخب تپسی شناخته شود و از امتیازات آن بهره مند گردد. این برنامه کم حجم، کمتر از 15 مگابایت فضای سیستم شما را اشغال خواهد کرد و می توانید آن را بر روی انواع سیستم های اندرویدی اجرا کنید. رابط کاربری مناسب و سریع در یافتن راننده های مورد نیاز به شما کمک شایانی خواهد کرد. پس از اینکه سفر خود را انجام دادید می توانید ایمیلی از این برنامه دریافت کنید مبنی بر این که رسیدی از سفر خود دریافت کرده اید. پیش از اغاز هر سفر، قیمت سفر مشخص شده است و نیازی به مذاکره با راننده نیست. اسم این برنامه که در واقع تلفظ آن شما را به یاد تاکسی می اندازد، نشان از خلاقیت سازندگان آن داشته و سفر های امنی برای شما تضمین می شود. از نرم افزارهای دیگر تاکسی آنلاین می توانید به دانلود اسنپ ,دانلود ماکسیم بپردازید.

ویژگی های نرم افزار TAP30

 

- رابط کاربری مناسب

- قابل اجرا بر روی انواع سیستم های اندرویدی

- مشخص بودن قیمت های سفر

- حمل و نقل های کاملا امن و معتبر

- دارای گواهی امنیت اینترنتی موقت

- امکان پرداخت هزینه به شکل آنلاین

- امکان امتیاز دهی به رانندگان

 

تصاویری از محیط این نرم افزار:

 

دانلود نرم افزار TAP30 برای اندروید  دانلود نرم افزار TAP30 برای اندروید  دانلود نرم افزار TAP30 برای اندروید  دانلود نرم افزار TAP30 برای اندروید  دانلود نرم افزار TAP30 برای اندروید

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت