آروان
بازی تاین
تقویم 1403
دانلود رایگان » مالتی مدیا » مبدل » دانلود نرم افزار عالی برای تبدیل فایل های صوتی dBpoweramp Music Converter 2024.04.01

دانلود dBpoweramp برای ویندوز

dBpoweramp Music Converter از بهترین اپلیکیشن های موجود برای تبدیل فرمت های صوتی به یک دیگر می باشد. بیش از 30 میلیون کاربر از سراسر دنیا از این برنامه استفاده می کنند. شما می توانید فرمت هایی نظیر mp3, m4a (iTunes & iPod), WMA, WAV, AIFF و بسیاری دیگر را به سادگی با این اپلیکیشن تبدیل نمایید. این نرم افزار دارای 15 سال سابقه کار در این زمینه بوده و عاری از هرگونه ویروس و تروجانی است.

تعداد زیادی از فایل ها را می توانید به شکل همزمان تنها با یک کلیک تبدیل نمایید. از تغییر دادن پارامتر هایی مانند Bit rate و Sample rate پشتیبانی می شود. کار با اپلیکیشن dBpoweramp Music Converter ساده است. این نرم افزار با Windows explorer شما همگام سازی می شود و پس از آن برای تبدیل فایل های خود کافیست بر روی آن ها راست کلیک کنید و بر روی Convert to بزنید. Multi-encoder اکنون از ID Processing DSP برای نام فایل ها استفاده می کند. باگ های نسخه پیشین نیز به شکل کامل برطرف شده است. تمامی نسخه های ویندوز، از XP تا 10 به شکل کامل پشتیبانی می شوند. برای کاربران نا آشنا بخش help نیز تدارک دیده شده است.


دانلود dBpoweramp Music Converter

✅ نام نرم افزارdBpoweramp Music Converter❤️ تعداد دانلود2951
⭐نسخه نرم افزار2024.04.01🔥 هزینهدانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم  ویندوز 7 به بالا🔆 حجم فایل72 مگابایت

ویژگی های نرم افزار dBpoweramp Music Converter


- بدون هیچ گونه محدودیتی

- بروزرسانی آسان و رایگان

- دارای بیش از 30 میلیون کاربر

- پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های مختلف

- سازگار با انواع نسخه های ویندوز 64 بیتی

- تبدیل فایل ها با راست کلیک کردن بر روی آن ها

- کاملا ایمن، بدون تروجان و ویروس

- تبدیل گروهی فایل ها

تصاویری از محیط نرم افزار dBpoweramp Music Converter :


دانلود dBpoweramp برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی