حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ویرایشگر صوت » دانلود نرم افزار حرفه ای میکس موزیک Serato DJ Pro 3.0.6.339

دانلود نرم افزار حرفه ای میکس موزیک Serato DJ 1.5.1.6 

Serato DJ یکی از برترین نرم افزار های میکس موزیک می باشد. این نرم افزار میکس موزیک ها را با کیفیت فوق العاده بالایی انجام می دهد. رابط کاربری نرم افزار دارای 8 حالت مختلف می باشد و دست کاربران را در میکس موزیک ها بازتر خواهد کرد. شما می توانید موزیک های خود را بر روی دیسک های پیشفرض معرفی کنید و بیش از 15 نوع افکت مختلف را رروی ان اعمال نمایید. میکس موزیک ها در 4 محیط مختلف انجام می گیرد و شما برای هر قسمت می توانید سرعت پخش را کم یا زیاد کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت نصب روی تمامی ویندوزها را داراست.

Serato DJ یک نرم افزار حرفه ای برای میکس و دیجی کردن است. این نرم افزار برای دیجی ها و موزیک پیشه ها طراحی شده است تا به آسانی موسیقی را میکس و پخش کنند. Serato DJ از قابلیتهای پیشرفتهای برخوردار است که به شما کمک میکند تا میکس های شگفت انگیزی را ایجاد کنید.

برخی از ویژگیهای اصلی Serato DJ


- پشتیبانی از کنترلرها و میکسرهای مختلف: Serato DJ با تعداد زیادی کنترلر و میکسر مختلف سازگار است. این به شما اجازه میدهد تا از دستگاهی که به آن عادت کردهاید استفاده کنید یا اگر نیاز دارید، کنترلرها را با تنظیمات دلخواه خود سفارشی کنید.

- پشتیبانی از کامپیوترها و سیستم عاملهای مختلف: Serato DJ در سیستم عاملهای ویندوز و macOS قابل استفاده است. این نرم افزار با انواع کامپیوترها و لپتاپها سازگار است، به شما امکان میدهد تا با استفاده از دستگاهی که دارید، به کار خود ادامه دهید.

- میکس و ادیت موسیقی: با استفاده از Serato DJ میتوانید موسیقی را به آسانی میکس کنید. این نرم افزار به شما امکان میدهد تا موسیقی را در صفحه میکسر موردنظر خود قرار داده و تغییراتی مانند فیلترها، افکتها و لوپها را اعمال کنید.

- سازگاری با سرویسهای استریمینگ موسیقی: Serato DJ همچنین از سرویسهای استریمینگ موسیقی محبوب مانند SoundCloud و TIDAL پشتیبانی میکند. این به شما امکان میدهد تا به آسانی به کتابخانههای موسیقی آنلاین دسترسی پیدا کرده و آهنگها را به صورت زنده پخش کنید.

- امکانات متنوع لایو: Serato DJ امکانات متنوعی برای اجرای لایو دارد. شما میتوانید با استفاده از افکتها و سمپلهای داخلی، اجرای زنده خود را بهبود دهید و به صورت خلاقانه با موسیقی تعامل کنید.

- انتقال و همگامسازی موسیقی: با استفاده از Serato DJ میتوانید موسیقی را به آسانی از طریق USB یا شبکه بین دستگاهها منتقل کنید. همچنین میتوانید بین چند دستگاه Serato DJ همگامسازی انجام دهید تا به صورت تیمی با دوستانتان میکس کنید.


 سیستم مورد نیاز برای نصب :


- Operating System: Windows 10, Windows 11 (64-bit)
- Processor: i3: 1.07GHz, i5: 1.07GHz, i7: 1.07GHz, i9: 1.07GHz
- Screen Resolution: 1280 x 720
- Memory: 4 GB
- Free HDD Space: 5 GB

توضیحاتی در باره Serato DJ Pro

Serato DJ یکی از برترین نرم افزار های میکس موزیک می باشد. این نرم افزار میکس موزیک ها را با کیفیت فوق العاده بالایی انجام می دهد. رابط کاربری نرم افزار دارای 8 حالت

نحوه دانلود Serato DJ Pro چگونه است؟

Serato DJ Pro به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


دانلود نرم افزار حرفه ای میکس موزیک Serato DJ Pro 3.0.6.339

✅ نام نرم افزارSerato DJ Pro
⭐نسخه نرم افزار3.0.5.468
🔃 تاریخ آپدیت26 اردیبهشت 1402
✔️ نیازمند سیستمویندوز 10 و 11- 64 بیتی
❤️ تعداد دانلود98570
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل1200 مگابایت


لیست دانلود سیستم مورد نیاز
  حجم فایل: 1200 مگابایت
   (4.0/5)

- Operating System: Windows 10, Windows 11 (64-bit)
- Processor: i3: 1.07GHz, i5: 1.07GHz, i7: 1.07GHz, i9: 1.07GHz
- Screen Resolution: 1280 x 720
- Memory: 4 GB
- Free HDD Space: 5 GB

پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت