آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم » دانلود Easy Video Logo Remover 1.4.3 حذف کردن لوگو و واترمارک از ویدیوها برای ویندوز

دانلود Easy Video Logo Remover برای ویندوز

Easy Video Logo Remover نرم افزاری ساده است که با آن می توانید واترمارک های موجود در فایل های ویدیویی، نظیر لوگوها، امضاها، یا حتی زیرنویس ها را بردارید. این اپلیکیشن قادر به پاک کردن و بهینه کردن ویدیو های شما می باشد. Easy Video Logo Remover در عین حال کم حجم بوده و رابط کاربری بسیار ساده ای دارد. تنها کاری که لازم است در این برنامه انجام دهید لود کردن ویدیوی دلخواه، و سپس مشخص کردن محلی که در آن لوگو یا زیر نویس وجود دارد می باشد. با زدن بر روی remove logo باقی کارها را برنامه برای شما انجام خواهد داد و می توانید ویدیوی خود را بدون افت کیفیت مشاهده کنید. علاوه بر این پیش از این که ویدیویتان ذخیره شود، قادر به مشاهده پیش نمایش فریم های آن هستید. با اسلایدر، می توانید در زمان های مختلف فریم های فایل ویدوییتان را مشاهده کنید تا از کیفیت مناسب آن اطمینان حاصل نمایید.

Easy Video Logo Remover کمتر از 20 مگابایت حجم دارد و عموم کاربران، حتی افرادی که تجربه کار با اینگونه برنامه ها را ندارند می توانند از این برنامه استفاده کنند. در Easy Video Logo Remover می توانید ویدیو هایتان را نیز برش بزنید. Easy Video Logo Remover سرعت قابل قبولی دارد و مصرف زیادی از منابع سیستمی شما نمی کند.

ویژگی های نرم افزار Easy Video Logo Remover :


- حذف کردن لوگو از ویدیو ها

- کم حجم و سبک

- قابل استفاده برای عموم کاربران

- امکان برش زدن ویدیوها

- پاک کردن زیرنویس ها از فیلم

- مشاهده ویدیو فریم به فریم

- حذف کردن انواع واترمارک ها

- رابط کاربری بسیار ساده

- مصرف پایین از منابع سیستمی

تصاویری از محیط نرم افزار Easy Video Logo Remover :


دانلود Easy Video Logo Remover برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی