آروان
پیام رسان
هماهنگ
دانلود رایگان » مالتی مدیا » ویرایشگر فیلم » دانلود AVCLabs Video Blur AI 2.0 برنامه تار کردن بخشی از ویدیو

دانلود AVCLabs Video Blur AI برای ویندوز

AVCLabs Video Blur AI نرم افزاری فوق العاده برای مات کردن ویدیوها می باشد که دو آپشن برای این کار در اختیار شما می گذارد. یا می توانید شئ مورد نظر خود را مات کنید، یا می توانید چهره فرد انتخابی خود را مات نمایید. این نرم افزار به شکل اتوماتیک کار می کند و برا ساس جدیدترین مدل های هوش مصنوعی اقدر به مات کردن اشیاء می باشد. به عنوان مثال می توانید پلاک ها، لوگوها، لایسنس ها، اطلاعات کارت های بانکی و بسیاری دیگر را با کمک این برنامه مات نمایید. بیشتر کارها به شکل خودکار انجام می شود و نیازی به دخالت شما ندارد.
اگر به دنبال اپلیکیشنی می گردید که قادر به مات کردن ویدیوهایتان باشد و در عین حال انعطاف پذیری بالایی در این زمینه باشد، دیگر به دنبال اپلیکیشن های دیگر نگردید چرا که این برنامه تمام نیاز های شما را برطرف می کند. AVCLabs Video Blur AI یکی از ساده ترین روش های مات کردن ویدیوها را پیش روی شما می گذارد. می توانید حتی اشیائی که حرکت می کنند را با این برنامه مات نمایید. با این روش قادر به مخفی کردن چهره افراد در ویدیوهای حساس خواهید بود. این نرم افزار با یک کلیک شئ مورد نظر شما را تشخیص می دهد و مات می کند. دیگر نیازی به دخالت دستی شما در زمینه مات کردن وجود ندارد. AVCLabs Video Blur AI به گونه ای طراحی شده است که حتی افراد تازه کار نیز بتوانندب ا آت تدوین های مورد نظر خود را انجام دهند.  دانلود Partial Blur/Pixelate Video Editor از دیگر برنامه های مرتبط می باشد.


دانلود AVCLabs Video Blur AI

✅ نام نرم افزار AVCLabs Video Blur AI ❤️ تعداد دانلود 591
⭐نسخه نرم افزار 2.0 🔥 هزینه دانلود رایگان
✔️ نیازمند سیستم   ویندوز 7 به بالا 🔆 حجم فایل 116 مگابایت

ویژگی های نرم افزار AVCLabs Video Blur AI


- مات کردن آسان فایل های ویدیویی
- الگوریتم مدرن و پر سرعت
- استفاده از هوش مصنوعی برای مات کردن
- مات کردن اشیاء متحرک
- دارای دو آپشن برای مات کردن
- سرعت بالا در تدوین ویدیوها

آموزش نصب و فعال سازی AVCLabs Video Blur AI


1 - نرم افزار را نصب کنید ولی باز نکنید

2- محتویات پوشه Patch همراه فایل دانلود شده را در مسیر "C:\Program Files (x86)\AVCLabs\AVCLabs Video Blur AI\resources\com.avclabs.video.mosaic\native" کپی کنید.

3 - روی فایل Patch کلیک راست کرده و Run ad administrator را کلیک کنید

4 - اکنون روی دکمه Patch کلیک کنید.

تصاویری از محیط نرم افزار AVCLabs Video Blur AI:

دانلود AVCLabs Video Blur AI برای ویندوز


پسورد فایل :
کپی