حسابداری موج
آروان
فالور
دانلود رایگان » مالتی مدیا » نمایش فیلم » پلیر قدرتمند بلوری - دانلود AnyMP4 Blu-ray Player 6.5.50

پلیر قدرتمند بلوری AnyMP4 Blu-ray Player 6.0.58

AnyMP4 Blu-ray Player نام یک ابزار قدرتمند و بی نظیر در زمینه پخش دیسک ها و فایل های بلوری می باشد توسط این نرم افزار علاوه بر پخش دیسک های بلوری قادر به ایجاد نسخه پشتیبان و ذخیره آنها روی هارد دیسک خودتان می باشید. از توانیی های برجسته این نرم افزار پخش فیلم ها با کیفیت HD و رزولیشن 1080p HD video و AVCHD می باشد. همین ویژگی ها این نرم افزار را به یکی از برترین پلیر های بلوری تبدیل کرده است.

علاوه بر پخش بلوری شما توسط این ابزار قادر به پخش فیلم های مختلف در فرمت هایی نظیر MTS, M2TS, TS, MXF, TRP, MKV, FLV, RMVB, MPEG, MP4, MOV, AVI, و WMV با حداکثر کیفیت ممکن خواهید بود. ابزار دارای رابط کاربر پسند می باشد و پس از قرار دادن دیسک های بلوری نرم افزار به صورت خودکار قابلیت شناسایی و پخش اتوماتیک ان را داراست. پخش زیر نویس و زبان های مختلف اضافه شده در فیلم نیز از قابلیت های دیگر این نرم افزار می باشد. حتی شما توسط این نرم افزار قابلیت باز کردن یک پوشه از فیلم های بلوری را دارید.

AnyMP4 Blu-ray Player

توضیحاتی در باره AnyMP4 Blu-ray Player

AnyMP4 Blu-ray Player نام یک ابزار قدرتمند و بی نظیر در زمینه پخش دیسک ها و فایل های بلوری می باشد توسط این نرم افزار علاوه بر پخش دیسک های بلوری قادر به ایجاد نسخه

نحوه دانلود AnyMP4 Blu-ray Player چگونه است؟

AnyMP4 Blu-ray Player به صورت رایگان و با حجم نیم بها قابل دانلود از سایت می باشد.


پلیر قدرتمند بلوری - دانلود AnyMP4 Blu-ray Player 6.5.50

✅ نام نرم افزارAnyMP4 Blu-ray Player
⭐نسخه نرم افزار6.5.50
🔃 تاریخ آپدیت16 دی 1401
✔️ نیازمند سیستمویندوز 7 به بالا
❤️ تعداد دانلود13625
🔥 هزینهدانلود رایگان
🔆 حجم فایل61 مگابایت


لیست دانلود
  حجم فایل: 61 مگابایت
   (4.0/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت