آروان
بازی تاین
ارسال پیامک انبوه
دانلود رایگان » سیستم عامل » ویندوز » دانلود نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro 14.0.2.12 برنامه بهینه‌سازی عملکرد سیستم و مدیریت پردازش‌ها

دانلود نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro 14.0.2.12 برنامه بهینه‌سازی عملکرد سیستم و مدیریت پردازش‌ها

نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro یک برنامه پیشرفته برای بهینه‌سازی عملکرد سیستم و مدیریت پردازش‌ها در ویندوز است. این نرم‌افزار به کاربران کمک می‌کند تا عملکرد سیستم خود را بهبود بخشیده و محدودیت‌های پردازش‌ها را مدیریت کنند تا سیستم به طور بهینه و بهتر کار کند. این نرم‌افزار از پروسه‌های موجود در سیستم پیگیری می‌کند و به صورت خودکار مصرف منابع سیستم را بهبود می‌بخشد.

نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro به کاربران این امکان را می‌دهد تا مصرف پردازنده توسط برنامه‌ها و پردازش‌ها را مدیریت و کنترل کنند. این عنوان دارای تنظیمات پیشرفته‌ای برای بهینه‌سازی عملکرد سیستم و مدیریت پردازش‌ها است. با استفاده از Bitsum Process Lasso Pro، کاربران می‌توانند بهبود عملکرد سیستم خود را تجربه کرده و محدودیت‌های پردازش‌ها را به بهترین نحو مدیریت کنند تا سیستم به صورت بهینه‌تر و بهتر عمل کند.

دانلود نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro 14.0.2.12 برنامه بهینه‌سازی عملکرد سیستم و مدیریت پردازش‌ها


دانلود نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro


Bitsum Process Lasso Pro نرم‌افزاری است که برای بهبود عملکرد سیستم‌های کامپیوتری ویندوز طراحی شده است. کار این برنامه اداره بهینه فرآیندها (processes) و برنامه‌های در حال اجرا و اطمینان از این است که سیستم عامل در پاسخ‌دهی به درخواست‌های کاربر با کندی مواجه نشود. این فناوری تعادل بین فرآیندهای در حال اجرا را تنظیم می‌کند تا اطمینان حاصل شود که فرآیندهای پر مصرف منابع سبب کندی سیستم یا کاهش واکنش‌پذیری کامپیوتر نشوند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Bitsum Process Lasso Pro


  • امکان تنظیم فناوری تعادل بین فرآیندهای در حال اجرا
  • تعیین قوانین خودکار برای تنظیم اولویت فرآیندها هنگام راه‌اندازی
  • تغییر خودکار طرح‌های توان مصرفی بر اساس بار کامپیوتر، به منظور صرفه‌جویی
  • امکان بهینه‌سازی سیستم برای حداکثر کارایی زمانی
  • مدیریت و کنترل سختگیرانه‌تر بر روی CPU Throttling


پسورد فایل :
کپی