آروان
حسابداری موج
آروان
پیشگامان
دانلود رایگان » امنیتی » دانلود نرم افزار Reviversoft Security Reviver 2.1.1100.26760 حل خطرات امنیتی ویندوز

دانلود Reviversoft Security Reviver برای ویندوز

Reviversoft Security Reviver این اپلیکیشن سیستم شما را اسکن می کند و انواع مکان های نفوذ آن را می یابد و امکان حذف کردن خطرات و تهدیدات را به شما می دهد. کار کردن با این اپلیکیشن آسان می باشد. دائما سیستم شما مورد پایش قرار می گیرد تا در مقابل حملات ویروسی و تروجان ها مقاوم باشید.

Reviversoft Security Reviver دائما بروزرسانی می شود و در مقابل خطرات جدید مقاوم می گردد. شما می توانید این برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که با بالا آمدن ویندوز اجرا شود؛ یا ساعت خاصی را در روز تعیین کنید تا در آن ساعت فعال گردد. شما کنترلی کامل بر روی محافظت از سیستم خود خواهید داشت. حالت های مختلفی از اسکن وجود دارد. می توانید با سرعت بالایی سیستم خود را اسکن کنید؛ اسکن عمیق و اختصاصی نیز ممکن می باشد.

Reviversoft Security Reviver توسط وب سایت های حرفه ای مرتبط در این زمینه مانند PC World, Digital Trends, CNet, LAPTOP و بسیاری دیگر مورد تقدیر قرار گرفته است. بنابرین با خیال راحت می توانید آن را دانلود کنید و از از محافظت دائمی سیستم خود لذت ببرید. این اپلیکیشن حجم کمی دارد و بر خلاف آنتی ویروس های دیگر فشار چندانی به منابع سخت افزاری شما نخواهد آورد. آخرین زمان اسکن سیستم شما نیز نشان داده می شود. همچنین در این رابطه با  دانلود نرم افزار ضد هک و امنیتی می توانید سیستم خود را از هم محافظت کنید.

ویژگی های نرم افزار Reviversoft Security Reviver


- افزایش امنیت سیستم

- جلوگیری از نفوذ ویروس ها به سیستم

- بروزرسانی دائم و منظم

- کم حجم و سبک

- عدم فشار آوردن به منابع سیستمی

- تنظیم کردن برنامه برای فعال شدن به شکل خودکار

- مورد تقدیر قرار گرفته توسط افراد حرفه ای این زمینه

تصاویری از محیط نرم افزار Reviversoft Security Reviver :


دانلود Security Reviver برای ویندوز


لیست دانلود
  حجم فایل: 9 مگابایت
   (3.5/5)
پسورد فایل :
کپی
گیفت کارت